Лист Джона Леннона дійшов до адресата через 34 роки

Лист, який Джон Леннон написав 34 роки тому, фолк виконавцю Стіву Тілстону дійшов до адресата.

Через 34 роки лист Джона Леннона фолк виконавцю Стіву Тілстону дійшов до адресата. В 1971 році Джон Леннон відправив відповідь на інтерв'ю, яке дав Тілстон музичному журналу ZigZag.

Леннон надіслав своє послання в редакцію видання, і в 1971 році воно не дійшов до адресата. Пізніше лист купив північноамериканський колекціонер. Близько п'яти років тому він зв'язався з Тілстоном і показав йому листа. У результаті музикант зміг прочитати записку Леннона тільки через 34 роки після того, як вона була відправлена.

У своєму інтерв'ю ZigZag 21-річний Тілстон говорив, що не хотів би розбагатіти. На думку музиканта, достаток негативно позначився б на його здатності писати гарні пісні.

На що Леннон відповів, достаток не змінює ваше життя так, як ви припускаєте. "Різниця тільки в тому, що вам більше не доводиться замислюватися про гроші, їжу, дах над головою і тому подібні речі. Все решта - емоції, відносини - залишаються тими самими", - йдеться в листі Джона.

Йоко Оно підтвердила, що пам'ятає, як Леннон писав листа. "Для Джона лист був особливим - адже він писав своєму колезі-музикантові. Тому він постарався зробити так, щоб він не виглядав як проповідь", - розповіла вона.

Читайте також:

Автограф Леннона виставлений на продаж

З голлівудської Алеї слави зникла зірка Джона Леннона

Продаються рідкісні фотографії The Beatles

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: