Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз за його маршрутом

Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз за його маршрутом

Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз

До 100-річчя катастрофи для родичів загиблих пасажирів "Титаніка" у 2012 році організують круїз, котрий у точності повторить маршрут легендарного лайнера.

Родичів загиблих пасажирів "Титаніка" відправлять в круїз, присвячений 100-річчю з дня краху знаменитого лайнера. Подорож відбудеться у квітні 2012 року.

Круїзний лайнер "Балморал" у точності скопіює маршрут "Титаніка", який повинен був пропливти від англійського порту Саутгемптон до Нью-Йорка. 15 квітня, в день загибелі "Титаніка", на "Балморалі" (на той час лайнер досягне місця загибелі "Титаніка") буде здійснена меса в пам'ять про загиблих пасажирів.

Під час подорожі пасажирам "Балморала" будуть подавати страви, приготовані згідно меню, розробленому для тих, хто плив на "Титаніку." У плаванні, яке почнеться 8 квітня 2012 року, пасажири будуть розповідати один одному про своїх родичів, загиблих в результаті краху "Титаніка", і ділитися сімейними історіями. За задумом організаторів плавання, на "Балморалі" повинна бути відтворена атмосфера, що панувала на "Титаніку".

"Титанік", найбільший пасажирський лайнер свого часу, затонув 15 квітня 1912 року в результаті зіткнення з айсбергом в Атлантичному океані. Жертвами краху лайнера стали більше 1500 людей. Врятувалися всього 708 пасажирів. Остання людина з тих, що вижили, Міллвіна Дін, померла у Великобританії в 2009 році.

Круїзний лайнер "Балморал" був побудований в 1988 році в Німеччині. Спочатку судно могло прийняти 1230 пасажирів, але в 2007 році характеристики лайнера були покращені, і тепер на ньому одночасно можуть перебувати 1778 пасажирів і більше 400 членів екіпажу. Про плани відправити "Балморал" за маршрутом "Титаніка" стало відомо ще в 2009 році, проте про запрошення в це плавання родичів загиблих пасажирів офіційно оголосили лише тепер.

Нагадаємо, група вчених має намір здійснити віртуальний підйом "Титаніка". 18 серпня судно Жан Шарко з групою вчених на борту вирушить у чергову експедицію до місця загибелі легендарного пасажирського лайнера.

Вчені хочуть оцінити, в якому стані перебувають уламки судна і створити їх тривимірне зображення, яке дозволить, так би мовити, зробити віртуальний підйом лайнера на поверхню.

Читайте також:

Режисер "Титаніка" занурився на дно Байкалу

Айсберг, що відколовся від Гренландії, може спричинити "другий "Титанік"

У мережі з’явився ролик фільму "Титанік-2"

Вчені мають намір здійснити віртуальний підйом Титаніка

Повʼязані теми:

Наступна публікація