Оголошено останнього учасника Tuborg Green Fest 2012

Дата публікації
Перегляди
2692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оголошено останнього учасника Tuborg Green Fest  2012

25 липня запалить гурт Kasabian

Tuborg Green Fest пройде в Києві 25 липня на НСК "Олімпійський".

Разом з Red Hot Chili Peppers і The Vaccines на сцені НСК "Олімпійський" 25 липня запалить гурт Kasabian - герої з Англії, які змусили слухачів поглянути на рок-музику з іншого боку.

Запропонований групою дивовижний гібрид рок-н-ролу та електроніки змусив критиків і слухачів переглянути своє ставлення до сучасної рок-музики. Kasabian не схильні спекулювати модною нині темою "відродження саунду 70-х". Вони вважають, що здатні вивести рок-музику на якісно новий рівень розвитку.

"У сучасній музиці дуже мало персонажів, які роблять щось реально нове, - вважає вокаліст Kasabian Серджіо Піццорно. - Кому потрібні ці довбані Jet або Yeah Yeah Yeahs? Куди не кинь погляд - скрізь сірість і нудьга. У цих групах немає життя. Так і хочеться включити їх в електричну розетку!".

Музиканти вирішили урізноманітнити повсякденний британський інді-саунд електронними елементами, і не прогадали. Їх дебютний альбом, записаний на старій фермі в одному з графств Англії, дебютував відразу на 4 місці в національних чартах, а також миттєво зробив групу загальними улюбленцями в усьому світі.

Від них божеволіють в Японії, в США вони міцно влаштувалися на вершинах чартів, хлопці змушують танцювати і буянити великі світові майданчики по всьому світу - як сольно, так і на розігріві у Muse і Oasis.

Нагадуємо, що Tuborg Green Fest пройде в Києві 25 липня, на НСК "Олімпійський". Хедлайнером фесту виступлять Red Hot Chili Peppers, також будуть грати Kasabian і The Vaccines.
Квитки в першу фан-зону в даний момент розкуплено і більше в продажу не з'являться.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2692
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація