Рідкісний запис прес-конференції The Beatles піде з молотка

Рідкісний запис прес-конференції The Beatles піде з молотка

Рідкісний запис прес-конференції The Beatles піде з молотка / Фото: AFP

Запис гурту The Beatles, зроблений у 1966 році, продадуть на аукціоні 13 червня. Організатори аукціону планують продати запис за 25 тисяч доларів.

Рідкісний запис прес-конференції The Beatles, зроблений в 1966 році в Торонто, виставлений на аукціон Bonhams. Орієнтовна вартість 14-хвилинного запису складає 25 тисяч доларів.

Запис було зроблено канадським фотографом Полом Хуріганом, коли він працював репортером у газеті The Spectator. Відразу після прес-конференції він розраховував виручити за нього 50 доларів, проте жодна з радіостанцій не погодилася виплатити йому цю суму.

У результаті він так і не продав запис, і довгий час касета із записом зберігалася вдома у Хурігана. У 2008 році, коли фотограф дізнався про те, що записаний на концерті The Beatles бутлег був куплений за 30 тисяч доларів, він почав шукати стару касету, в результаті виявивши її в коробці з-під сигар.

В описі лота на сайті аукціону зазначено, що цей запис вважається єдиним збереженим аудіо з тієї прес-конференції. Прес-конференція відбулася 17 серпня 1966 року в готелі King Edward Hotel.

Торги пройдуть в Лос-Анджелесі 13 червня. Крім самої касети лот включає в себе дві котушки, на які було скопійовано запис, і два CD-диска.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація