Борис Моїсеєв відмінив своє весілля через дитину

Борис Моїсеєв відмінив своє весілля через дитину

Борис Моїсеєв відмінив своє весілля з Адель Тодд / Фото: Экспресс-газета

Борис Моїсеєв вирішив почекати із весіллям, запланованим на червень цього року. Його наречена має виконати одну умову.

Весілля епатажного російського співака Бориса Моїсеєва, яке планувалося на червень цього року, відміняється. Виявляється, Борис поставив своїй нареченій умову, котру вона не виконала.

Артист, який впродовж десятиліть всіляко відхрещувався від своєї нестандартної орієнтації, на початку цього року приголомшив друзів, колег і прихильників новиною про своє майбутнє весілля з американською бізнес-леді російського походження Адель Тодд.

"Наші стосунки - це дуже щира історія, в якій ми дійсно близькі один одному і довіряємо все те, що є в нашому житті", - говорив він.

За словами Бориса, їхні стосунки з Адель продовжуються вже більше п'яти років, а познайомилися вони 15 років тому.

Літо вже зовсім скоро, але розмови про весілля утихли. Моїсеєв на запитання про те, чи відбудеться заплановане торжество, відповів різко: "Ні. Ми чекаємо. Ми посперечалися: якщо вона завагітніє, то так. Ні - то... будемо іншу шукати".

Як виявилось, Борис хотів не дружину, а матір для свого первістка. Однак Адель - вже щаслива бабуся, в США у неї є онуки. З чуток, тепер співак активно зайнявся пошуками сурогатної матері для своєї майбутньої дитини. 

Читайте також:

Борис Моїсеєв показав свою наречену Адель Тодд

Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

Борис Моїсеєв відсвяткує власне весілля у Росії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація