Жінка зменшила груди на 16 кілограмів

Жінка зменшила груди на 16 кілограмів

Перуанські хірурги провели операцію з рекордного зменшення грудей 29-річній жінці. Вага вилучених тканин перевищила 16 кг.

У Лімі хірурги провели унікальну операцію з рекордного зменшення грудей 29-річній жінці, яка страждала на тяжку форму макромастіі (гіпертрофії молочних залоз).

Операція пройшла у Національному госпіталю архієпископа Лоайзи в Лімі і тривала більше шести годин. Вага вилучених під час операції тканин перевищила 16 кг.

Груди перуанки Юлії Маніуарі почали збільшуватися сім років тому, коли вона народила свого третього сина. І нарешті досягли розміру N за європейською шкалою, так що жінка, зріст якої трохи перевищував 150 сантиметрів, протягом півроку взагалі не могла встати з ліжка.

"Мої груди збільшувалися з кожним днем. Я не могла рухатися, тому що мої груди і мій живіт були одного розміру", - розповіла Маніуарі.

Лежати вона могла тільки на спині, при цьому вага молочних залоз так сильно давила на грудну клітину, що це могло призвести до зупинки дихання. Лікарі боялися, що груди можуть просто розчавити жінці легені.

Юлія Маніуарі разом з родиною мешкала у важкодоступному районі на півночі Перу, і довгий час не мала можливості дістатися до медиків. Потім під час добродійної акції місцеві мешканці зібрали гроші на її госпіталізацію, до найближчого міста жінку протягом трьох днів везли на човні, а потім переправили літаком до лікарні Ліми. Операція пройшла успішно, і наразі пацієнтка вже повернулася додому до чоловіка і дітей.

Читайте також:

Англієць збільшує жіночі груди гіпнозом

Лікарі вперше у світі пересадили людині ціле обличчя

За переглядом комедії жінка від сміху народила дитину

У 101-річної жінки почали рости роги

Повʼязані теми:

Наступна публікація