У Києві покажуть "Монологи вагіни"

У Києві покажуть "Монологи вагіни"

Кадр з вистави "Монологи вагіни"

Виставу "Монологи VAGINI" у постановці швейцарського режисера і актора італійського походження Джуліано ді Капуа покажуть у Києві.

Після успішних виступів у травні цього року, до Києва повертається вистава "Монологи VAGINI" у постановці швейцарського режисера і актора італійського походження Джуліано ді Капуа.

29 і 30 червня о 19:30 в приміщенні кінотеатру "Кінопанорама" відбудеться вистава "Монологи вагіни" санкт-петербурзького театру Джуліано ді Капуа.

У виставі задіяні петербурзькі актриси: Марина Рокіна, Ілона Маркарова, Наталія Парашкіна, Олена Липець і Наталія Кудрявцева.

Нагадаємо, що вперше спектакль "Монологи вагіни" у постановці Джуліано ді Капуа пройшов у Києві 27-28 травня 2010 року.

Скандальна п'єса "Монологи вагіни", що належить перу Ів Енцлер, була нагороджена премією Obie Award і стала початком руху День V, мета якого - захищати жінок у всьому світі від насильства і надавати підтримку тим, хто вже від нього постраждав.

У вересні 2006 року вистава була відзначена як Найбільш інноваційний проект року премією Емоція - першою щорічною премією, що відзначає заслуги промоутерів і організаторів у сфері шоу-бізнесу.

"Є мужики, які приходять в омані: мовляв, це чергове стрип-шоу. Сидять, не розуміють, куди потрапили. Ті, хто з них додивляються до кінця, зазвичай сміються. А потім кажуть:" Ну ви даєте!". Я чув , як дружина шепотіла чоловіку: "Запам'ятовуй!" ", - розказав режисер Джуліано Ді Капуа.

Читайте також:

На сцені у Діми Білана тріснули джинси

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Камерон Діаз з подругами відпочила на Карибах

Повʼязані теми:

Наступна публікація