Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фронтмен гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ": "Коли ти кохаєш людину - для тебе іншої нема"

Соліст колективу поспілкувався з Lady.ТСН.ua.

Напередодні концерту гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" 9 грудня в клубі Atlas Lady.ТСН.ua поговорив з її солістом Сергієм Танчинцем про творчість, зміни в колективі, улюблені пісні, можливі дуети, сім'ю та плани на новорічні свята.

Від кого у вас любов до музики?

У мене двоюрідні сестри музичні. Але батьків моїх до музики не тягло. Мама все життя працювала кіномеханіком, а тато – інженером. Брат у мене також інженер, а у мене от звідкись взялась така музичність.

Хто був ініціатором створення гурту?

Я і ще двоє хлопців. Це Ігор Рибар, він знову повернувся в гурт і грає з нами. І колишній учасник Влад Воробець – він бас гітарист.

Гурт "Без обмежень"_7
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Чому саме така назва – "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"?

Назва "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" тому що, коли ми починали грати, домовились не обмежувати себе в музичній стилістиці. Грати рок-музику, але різну за стилістикою. Тому що кожному з нас подобалася насправді різна музика, і для того, щоб всім було комфортно, добре в гурті, ми вирішили грати трішки того, трішки того, трішки того. І з того всього виплила назва "необмеженість" у музичному матеріалі – відповідно "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".

Вашому гурту вже 18 років і ви єдиний учасник, який був від початку його заснування. Яка відбулася еволюція гурту? Що змінилося, зокрема в репертуарі?

Змінилося абсолютно все. Коли ми починали, це було рівно пів мого життя тому, мені тоді було 18 років майже, і ми були, власне, ще дітьми. Зараз ми вже дорослі. Змінюється і світогляд, і музика в світі, і країна наша змінюється – інколи трагічно, інколи радісно. Ми це все спостерігаємо, ми також змінюємось, як люди, і муза наша відповідно також змінюється. Ми стаємо дедалі якісніші з технічної точки зору, але найголовнішою нашою перевагою стала, я вважаю, доступність музики людям. Музика наша була і є наповнена сенсом і, насамперед, – це висловлення якихось думок і це, я сподіваюсь, ніколи не зміниться.

Як у вас відбувається процес створення нової пісні, музики?

Раніше ми багато проводили часу на репетиційних базах і створювали її разом. Потім якось так сталося, що мені стало простіше створювати її самому, потім приносити на репетицію і вже там її разом з хлопцями робити. Музику, в принципі, ми робимо гуртом, тексти пишу переважно я. У нас з’явився саундпродюсер, ми з ним розпочали роботу над новим альбомом. Це відомий саундпродюсер Артур Данієлян, він змінив трішки звучання гурту, нам дуже комфортно працюється разом і, я думаю, ми будемо працювати з ним і надалі.

Це четвертий наш альбом. Перший – Underground, другий – #DИХАЮТОБОЮ, третій – "5хвилин". До того в 2000-х тисячних роках був альбом "В небеса". Ми його називаємо неофіційним альбомом гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ". Мені зараз досить соромно слухати ту музику, якщо чесно.

Гурт "Без обмежень"_8
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Чому?

Тому що вона доволі така наївна і дитяча, але це наша історія. Вона є в Інтернеті, її можна знайти. Ми цей альбом не публікуємо, бо якість запису жахлива, і взагалі – все це оформлено як на 2017 рік досить стрьомно. Тому ми його вважаємо першим неофіційним альбомом. Зараз почали працювати над четвертим альбомом з синглу "Хочеш". Вона тепер доступна в радіомережі, в Інтернеті. На підтримку цієї пісні ми, власне, і їздимо осіннім туром "Хочеш тур". Роботу над альбомом продовжимо після його закінчення, після новорічних свят ми продовжимо працювати над ним, і десь на початку весни, я сподіваюся, він буде презентований.

Що або хто вас надихає?

Життя, в якому я живу, речі, які я спостерігаю навколо себе, все, що відбувається у державі, також має вплив на світогляд мій і на нашу творчість також. Звісно, рідні мені люди – моя родина, дружина, донечка, батьки, мої друзі, хлопці, з якими я граю в "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ". Це все потроху надихає мене і допомагає писати пісні.

У вас є улюблена пісня з вашого ж репертуару, можливо, яка була написана за якихось важливих обставин у житті?

Як правило, музикант найбільше любить ту пісню, над якою працює зараз або працював нещодавно. До цього часу це була пісня "Хочеш". Зараз я працюю над новою композицією, яка поки що я не знаю як буде називатися: "Теплий листопад" чи просто "Листопад", або якось інакше. Це вже друга пісня з наступного альбому. Зараз вона в мене в голові, в серці, я над нею працюю. Але виокремити за всю історію гурту я можу дві надважливі пісні – це "Мамині слова"про Небесну сотню, про події на Майдані, і композиція з альбому "5хвилин", яка називається "Най би вже весна". Це пісня про наших захисників, про хлопців, які воюють зараз у цій частині великої війни, яка ведеться вже сторіччями проти української держави. Це дяка їм, молитва за них і пісня, яку ми домовились грати завжди. "Най би вже весна" – це, напевно, найважливіша пісня за всю історію у гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".

Ви часто їздили виступати на Схід, як вам співати для АТОвців? Яка різниця між сприйняттям публікою тут і військовими там?

Дуже велика різниця, тому що люди, які ходять до нас на концерти, хочуть до нас потрапити на виступ. У випадку з військовими – ми до них приїжджаємо: в не мирне місто, в не якийсь клуб або зал, ми приїжджаємо на війну, туди, де помирають кращі люди нашої держави. Вони набагато стриманіші, але не менш вдячні, навпаки – вони чуттєвіше розуміють всі мої тексти. Коли ми виступаємо в залі, то можна чути як літає муха, тиша неймовірна, але в кінці пісні хлопці зриваються на аплодисменти і це, певно, одне з найкрутіших відчуттів, коли ці гідні люди , люди з великої літери аплодують твоїй творчості.

Гурт "Без обмежень"_3
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Яку пісню найчастіше шанувальники просять заспівати на біс?

У нас з беззаперечних є два треки, які постійно просять виконати на біс, це "Без неї ніяк" звісно і одна з найкращих пісень з альбому "5хвилин" – "Тону". Ми їх завжди граємо на біс. Якщо нас просять ще щось, то ми також граємо, але у нас є сформований трек лист, який ми граємо у цьому турі, дуже ми від нього не відступаємо, але на деякі прохання ми щось граємо для людей, що їм хочеться почути.

А як створювалася  пісня "Тону"?

Так як і всі інші. Десь спочатку в голові і серці, а потім руками на гітарі, потім вже з хлопцями і саундпродюсером. Нема особливих історій створення пісень "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" – це для мене звична робота. Я вдячний богам та долі, що натхнення мене не покидає, і я сподіваюсь так буде і в майбутньому. Мені досить легко пишеться. Інколи є великі паузи між піснями, але це такий творчий процес, який потребує наповнення внутрішнього світу, якоїсь інформації, енергії, щоб потім вона синтезувалась в трек. "Тону" мені дуже подобається – це гарна історія про вічне насправді, про взаємовідносини між чоловіком та жінкою.

Як потрапили до гурту нові учасники? Давно з ними були знайомі?

В 2008 році змінився склад гурту, і з’явилися всі ці хлопці абсолютно випадково. Саня Адаменко з’явився через оголошення в Інтернеті. Він прийшов на кастинг і залишився в колективі. Андрій Радько – гітарист. Ми почали репетиції на базі, на якій він працював. Він нам сподобався як музикант і як людина, і ми запросили його до гурту. Олексій Бережний сьогоднішній і, маю надію, назавжди наш барабанщик. Він з’явився трішки більше року тому. Повернувся з Лондона, де жив 3 роки співзасновник колективу Ігор Рибар. Він повернувся і ми вже зараз знову вп’ятьох працюємо. Нам дуже комфортно одне з одним, ми вже, певно, як брати між собою, маємо такі стосунки і все добре.

Сперечаєтесь?

Звичайно, суперечки потрібні, ми ж гурт. Він складається з людей живих і у кожного є свої погляди на життя, музику. Суперечки – чисто робочі моменти, але це навіть не суперечки, а дискусія. У нас такий "льогкий" авторитаризм, легенька диктатура, - я жартую звісно. Все рівно в гурті мусить бути лідер ідейний, яким, на жаль, або, на щастя, є я. Тому до моєї думки дослухаються хлопці, і я їм за це дуже вдячний. Але працюємо ми разом, колективом, скандалів і суперечок немає, ми вже давно притерлися.

Гурт "Без обмежень"_5
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Як ви ставитесь до квот на українські пісні?

Гіперпозитивно я до цього ставлюсь, адже це абсолютно логічний крок для захисту, забезпечення рівності. Тому що ми зараз вирівнюємо ситуацію, яка була викривлена радянським станом речей, яка продовжувалась 26 років незалежності. Тому ці квоти є у всьому цивілізованому світі, ми також прагнемо бути разом з тим світом, рухаємося в той бік, тому використовуємо такі важелі впливу на суспільну думку і смаки українців і українізуємо власне українське суспільство. Це важкий процес, він потребує часу, тому що багато сторіч нас русифікували, а тепер ми за 2 хвилини не можемо українізуватися так швиденько, якби того дуже хотілося. Тому процес почався, він рухається, років 10-15 і все буде так, як має бути.

Ви говорили, що будете співати лише українською?

Можливо, ще англійською, але російською не будемо точно. Ми не створюватимемо нових треків російською мовою. У нас є декілька російськомовних пісень, ми їх інколи співаємо навіть у львівській, тернопільській, франківській областях, на Закарпатті, і люди абсолютно нормально сприймають їх, просять заспівати на біс. Тобто все нормально, але створювати новий контент російською мовою ми не будемо.

У вас є кумири, музиканти, творчість яких вас надихає?

Я не люблю слово кумир. Я слухаю мало музики. Вважаю, що це не настільки вже й корисно для музиканта, як вважає більшість людей. Це гурт Metallica, Ленні Кравіц. Багато є молодої музики – Thirty Seconds To Mars, LP – нещодавно я відкрив для себе, півроку тому, мені дуже подобається. Я взагалі люблю різну, але якісну музику, не важливо хто її виконує, якою мовою, головне, щоб вона торкалась серця, багато таких музикантів є у світі.

Гурт "Без обмежень"_1
Прес-служба гурту "Без обмежень"

В Україні такі є?

В Україні такі є. Ми всі їх добре знаємо – це гурти такі як "Бумбокс", "ОЕ", "Фіолет", "Антитіла", Kozak System та багато інших. Музикантів є багато, яких знає вся країна, і це дуже круто. Останнім часом всі музиканти активізувалися, і взагалі - мистецтво. Це дуже круто. Концертів просто уйма. Головне, щоб у людей вистачало грошей і сил ходити на всі ці концерти.

Маєте в планах записати з кимось спільну пісню?

Хочеться із кимось. Не тільки з цими гуртами. Є молоді музиканти такі як проект ADAM або Дмитро Бабак. Є багато таких музикантів не дуже відомих, але надзвичайно талановитих. І ми з часом цим займемося, але зараз сконцентровані на турі. Ми дуже хочемо зробити якісний і потужний альбом, але в ньому, певно, поки що не буде дуетів. Можливо, з часом з'являться дуети, і ми про це обов’язково повідомимо.

За все існування гурту ви займалися суто музикою чи були моменти, коли робили щось інше?

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" вийшов на самозабезпечення років 3-4 тому. До цього часу нам доводилося працювати на інших роботах, тому що не вистачало коштів, які ми заробляли на концертах. Але музикою ми займалися завжди - і паралельно з іншими роботами, займалися тим, чим хотіли займатися все життя. Зараз тішуся з того, що маємо змогу жити за рахунок того, що ми робимо і що дуже любимо.

Гурт "Без обмежень"_6
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Чим ви займалися?

Я займався графічним дизайном і виготовленням зовнішньої реклами, поліграфічної продукції. Я все життя фрілансив, ніколи ніде довгий час не працював.

Ви давно одружені?

Одружені ми майже 10 років, дружину звати Ганна. У нас є донечка Анастасія Сергіївна. У неї є свій хештег в фейсбуці #Сергіївна, їй вісім з половиною років. Вона навчається в 3 класі. Вона така жива, розвинена, усміхнена і життєрадісна дитина. Дуже я її люблю, і ми з нею часто проводимо музичні приколи разом вдома. Їй подобається танцювати, співати. Вона дивиться всі українські талант-шоу, їй подобається дивитися їх, співати. Вона досить гарно співає, ходить на хор у школі, талановита дівчинка. Не знаю, ким вона захоче бути в майбутньому, але мені б хотілося, щоб вона займалася музикою або була лікарем, але ким вона стане, не знаю.

А сама говорить, ким хоче бути?

Це ж діти. Кожен тиждень змінюється бажання. Коли була маленькою, хотіла бути продавцем морозива. Взагалі зрозуміло чому. Тепер вона хоче бути кухарем. Вона дивиться шоу, в якому готують їжу. І вона знає, як робиться соус бешамель, і тартар, і медальйони. Вона знає, що таке презентація і культура подачі. І пюрешка в неї не накладена, а стоїть в формі диску, якщо вона готує. Їй це подобається, не знаю, чи пройде у неї це захоплення.

Ви суворий тато?

Я тато, якого донька останнім часом мало бачить. Тому я ніяких суворих виховних процесів не провожу. Звісно, я займаюся вихованням дитини, але це абсолютно спокійні розмови. Я, не дай Боже, ніколи не б'ю свою дитину і ніколи не бийте своїх дітей, будь ласка. Звісно, що бувають якісь життєві ситуації, але ми їх вирішуємо мирно, спокійно і все в нас виходить.

От донечка любить готувати, а ви любите, раніше цим займалися?

Я інколи готую, мені дійсно подобається це, але останній рік я не вживаю м'яса. Готував, наприклад, узбецький плов або лагман я любив. Я робив сам вручну локшину, лагман – це локшина, залита якимсь супом. Я пік самсу, любив тістечка пекти, запікав рибу. А останнім часом тільки риба, салати, овочі, тофу. Зараз взагалі немає часу готувати, тому що приїжджаєш з концерту – горизонтальне положення організму, відіспався і поїхав собі далі.

Чому відмовились від м'яса?

Є люди-гурмани, які люблять споживати їжу і вони люблять їсти м'ясо, а я завжди був до того холодним. Я вважаю, що воно не дуже корисне. Мені шкода тварин, це на мене вплинула одна стаття, в якій говориться про те, що ми за ДНК і за хімічно-біологічним складом практично не відрізняємося одне від одного, і якось мені зовсім не лізло м'ясо. І я себе прекрасно почуваю, не вживаючи його. Я нікого не закликаю, але мені так простіше. Мені так подобається, а у моїй родині споживається м'ясо, і не їм його тільки я.

Гурт "Без обмежень"_2
Прес-служба гурту "Без обмежень"

Є улюблена страва, яку готує вам дружина?

Вона робить надзвичайні супи овочеві, прекрасно запікає рибу. Я дуже люблю ліниві вареники. Моя дружина взагалі чудово готує, і мені подобається, як у неї це виходить.

Як ви познайомилися?

Ми співпрацювали з одним з музичних продюсерів і знімали кліп. Нам потрібна була героїня кліпу, який, на жаль, так і не вийшов, на пісню "Пташка" з альбому Underground. А директором з нами працювала старша сестра моєї дружини і, коли ми вибирали героїню, вона запропонувала Ганну і це був справедливий вибір. Серед усіх запропонованих дівчат вона нам найбільше сподобалась, і ми зняли відео, і я закохався. Нам було так душевно разом. Потім в її день народження ми почали зустрічатися і через деякий час ми вирішили бути разом і одружитися.

Чим ваша дружина особлива?

Всім. Коли ти кохаєш людину, для тебе іншої нема. Вона спокійна, врівноважена, дуже добра, надзвичайно приваблива, талановита, чуттєва.

Дружина Сергія Танчинця Ганна стала головною героїнею у кліпі на пісню "Налий мені вина"

Хто вона за професією?

Вона сходознавець, перекладач японської мови, працює з японськими бізнесменами, які ведуть бізнес в Україні.

Плануєте поповнювати сім'ю?

Так. Хотілося б трьох дітей, особливо сина. Але вже як станеться, так і буде. Двох точно, а там подивимося, можливо, і трьох.

Які плани у вас на новорічні свята?

Поки не знаю, де святкуватимемо Новий рік, але, напевно, це буде робота. Після Нового року поїдемо до моїх батьків до Мукачева, потім поїдемо в Карпати. Плануємо ще всім гуртом "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" із дружинами з'їздити до Європи десь на Старий Новий рік трішки погуляти.

Російську версію інтерв'ю читайте тут.

Розмовляла Аліна Онопа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції