"Голос країни-11": яким буде останній день "сліпих прослуховувань" на шоу

"Голос країни-11": яким буде останній день "сліпих прослуховувань" на шоу

Катерина Суботова / Фото: пресслужба каналу "1+1"

За участь у шоу поборються давня знайома Наді Дорофєєвої та зірка Інтернету.

У неділю, 7 березня, о 21:00 на телеканалі "1+1" покажуть останній день "сліпих прослуховувань" шоу "Голос країни", у якому всі тренери сформують свої команди.

За лаштунками і досі залишається багато учасників, але не всім вдасться вийти на головну вокальну сцену країни, адже місць у командах залишилося обмаль. Зіркова наставниця Тіна Кароль обрала останнього учасника до своєї команди ще минулої неділі.

На сцену "Голосу країни" вийде 25-річний Сергій Лазановський. Вокаліст вирішив підкорити наставників хітом Calum Scott - U are the reason. Минулого року хлопець вже приходив на шоу, але не пройшов навіть на "сліпі прослуховування". Любов до музики у Сергія від мами. Саме разом із нею він заспівав пісню "Мамина коса", та виклав відео у Facebook, яке набрало близько півтора мільйони переглядів.

Сергій Лазановський / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Прийде на вокальне шоу і Катерина Гладій зі Львова. Зараз дівчина працює диспетчером з вантажоперевезень, але мріє співати на великій сцені:

Катерина Гладій / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Я приходила на "Голос країни" сім разів, але кожного разу мені чогось не вистачало, щоб пройти далі. Сьогодні останній день сліпих прослуховувань і мені буде дуже важко розвернути крісла тренерів, але я довго йшла до цього. Зараз я буду боротися

сказала Гладій

Підкорити тренерів Катерина вирішила з піснею Ірини Білик "Ти мій". Чи вдасться їй це – дивіться у неділю у "Голосі країни".

За втіленням своєї мрії дитячої прийшла давня знайома Надії Дорофєєвої - Катерина Суботова. Дівчина спробує підкорити наставників виконанням хіта гурту The HARDKISS – "Гора".

Катерина Суботова / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Багато років тому, на "Чорноморських іграх", Надя мені сказала: "Коли я стану відомою – я тобі допоможу". Але з часом ми трішки загубилися. Я розумію, що вона дуже зайнята людина і може навіть не пам’ятає, що тоді мені сказала. Мені просто хочеться зустрітись із нею, обійнятись. У мене є сподівання, що вона впізнає мій голос

сказала Суботова

Чи впізнає DOROFEEVA свою знайому з дитинства – глядачі дізнаються у неділю.

Нагадаємо, переможець одинадцятого сезону "Голосу країни" отримає квартиру в одному з київських житлових кварталів і виступить на музичному фестивалі ATLAS WEEKEND.

Дивись "Голос країни" щонеділі о 21:00 на каналі "1+1".

Графік публікацій відео:

  • Пісні у виконанні учасників - одразу після виступу в ефірі на YouTube каналі;
  • Свіжий випуск бекстейдж - одразу після ефіру на YouTube-каналі;
  • Повний випуск "Голосу країни" - по понеділках на 1plus1.video;
  • Сюжети учасників з обговоренням тренерів - щосереди на YouTube каналі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація