Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кінець казковому роману: у стосунках Тейлор Свіфт і Тома Хіддлстона настала криза

Пара дедалі рідше з'являється разом на людях.

Схоже, у стосунках зіркової пари Тейлор Свіфт і Тома Хіддлстона настала криза.

Якщо раніше закохані чи не щодня потрапляли в об'єктиви папараці під час романтичних побачень, то тепер їх можна побачити не так часто разом.

Окрім того, джерела, близькі до пари, повідомляють про побоювання Тейлор щодо Тома, та й Хіддлстон хоче пригальмувати розвиток стрімкого роману, пише DailyMail.

Так, Свіфт вважає, що Хіддлстон зустрічається з нею заради популярності. Том попросив Тейлор супроводжувати його на премії "Еммі", яка відбудеться 18 вересня. За повідомленнями джерел, Тейлор почувається "некомфортно" від того, що коханий наполягає на тому, щоб їхні стосунки стали публічними.

"Том хоче, щоб вони разом з'являлися на людях, і щоб Тейлор прийшла з ним на "Еммі", але їй не подобається виносити все на публічний огляд", - розповіло джерело, додавши, що співачка не впевнена в тому, що Хіддлстон дійсно закоханий в неї.

А от Том, повідомив інсайдер, вважає, що особисте життя погано впливає на його кар'єру.

"Вона зробила з їхнього роману шоу. В їхній парі Тейлор диктує правила. Тома турбує, що особисте життя негативно впливає на кар'єру. Тейлор щосили намагається зберегти їхній романтичний зв'язок", - поділився інсайдер.

Нагадаємо, на початку серпня Том Хіддлстон з'явився в Instagram і не "зафрендив" Тейлор Свіфт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції