Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кравець, Мозгова і солістка гурту Onuka виступають проти цирку із тваринами

Вітчизняні зірки підтримують гуманістичну ініціативу активістів.

Цього року в Україні стартувала активна компанія стосовно заборони використання тварин в цирках. Активісти організації UAnimals звертають увагу на жорстокість дресури, погані умови утримання в цирках та негуманність використання тварин для розваг.

Українські знаменитості, серед котрих Олена Мозгова, Олена Кравець, Ната Жижченко, Єва Бушміна, також проти використання звірів задля розваги.

Селебрітіс пояснили, чому є противниками наявності тварин у цирках.

Солістка проекту Onuka Наталія Жижченко

ONUKA

Використання тварин у цирку — це прояв ретроградного мислення. Рудимент, якщо можна так сказати. Здається мені, що людство вже досягло тієї позначки усвідомлення, коли пояснювати, чому не можна знущатися, бити, калічити, утримувати силою істот, що наділені відчуттями, емоціями, думками та свідомістю, не можна. Не просто не можна. Це злочин. Проти фауни, проти планети і, як не дивно, проти людяності в майбутніх поколіннях.

Продюсер Олена Мозгова

Мозгова з донькою_1
facebook.com/olenamozgova1

Я за цирк без тварин! Вдумайтеся, що змушує тигра стрибати в коло з вогнем? Чи знаєте ви, що цукор, завдяки якому ведмідь танцює — це отрута, наркотик, який руйнує організм тварини?

Зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець

Кравець на Кварталі 95_5
ТСН.ua

Ми йдемо з цирку додому, а вони повертаються у клітки. Нашим дітям весело, а їм буває так боляче. Ми не можемо мовчати, тому що вони не вміють говорити!

Дизайнер Ольга Навроцька

зірки проти цирку_1

Відмінний Cirque du Soleil — жодних тварин, крім людей. І це дуже цікаво дивитися, що може зробити людина, але з власної волі і бажання. І це колосальна різниця

Співачка LAYAH (Єва Бушміна)

зірки проти цирку_4

Сьогодні ми підкорюємо собі тварин через біль, насильство, голод і жорстокість, забувши про те, що в кожному з них заточена душа.

Дизайнер Наталія Каменська

зірки проти цирку_2

Кожна жива істота має рівне право на життя, свободу і щастя. Нікого не можна піддавати катуванню або жорстокості і приниженню. Ми всі прагнемо одного — щастя, але суспільство в якому припустима жорстокість і нормальне ставлення до страждань безпорадних живих істот, не може бути щасливим. Коли ми страждаємо, ми всі рівні, біль у всіх однаковий. Потрібно розуміти причинно-наслідкові зв'язки і навчитись з повагою ставитися до будь-якої форми життя.

Телеведуча Інна Цимбалюк

зірки проти цирку_3

Тварини в нашому житті для того, щоб навчити нас любові, а люди навчилися цим користуватися. Я приєднуюся до ініціативи UAnimals. Я за цирк без тварин.

Нагадаємо, раніше у Мережі ширився флешмоб за цирк без тварин, до якого приєднувалися багато знаменитостей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції