Леді Гагу екстрено госпіталізували з сильним болем

Зірка була змушена скасувати виступ на фестивалі Rock in Rio.

Американська співачка Леді Гага, яка назвала справжню причину розриву із Тейлором Кінні, була екстрено госпіталізована у Ріо-де-Жанейро.

До столиці Бразилії знаменитість прилетіла, аби взяти участь у фестивалі Rock in Rio. Та перед самим виступом артистка відчула сильний біль у стегні. Про це Леді Гага розповіла у своєму Twitter.

"Мене відвезли до лікарні. Це не просто біль в районі стегна або втома від туру, це дуже сильний біль", - повідомила співачка.

На сторінці в Instagram виконавиця виклала фото з лікарні, де зображена на кушетці з катетером у руці. Зірка перепросила у шанувальників, що не змогла виступити.

Бразиліє, я спустошена через те, що не досить добре почуваюся, щоб виступити на Rock in Rio. Я зробила б що-небудь для вас, але я повинна дбати про своє тіло зараз. Я прошу вашого розуміння, і обіцяю, що я повернуся і скоро виступлю для вас. Мені дуже шкода, я так сильно люблю тебе", - написала Леді Гага.

Нагадаємо, це вже не вперше, коли співачку хвилює біль у стегнах. У 2013 році зірка перенесла операцію. "В стегні була величезна діра, а хрящ взагалі бовтався там, де не мав", - розповідала тоді про стан свого здоров'я Леді Гага.

Залиште свій коментар