Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний Жан Рено зіграє найманого вбивцю в українсько-французькому фільмі

Знімання картини відбуватимуться у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді.

Знаменитий французький актор Жан Рено зіграє головну роль у триллері "Останній крок". Картина стала спільним проектом України та Франції.

На офіційній сторінці Держкіно на Facebook сказано, що сьогодні, 26-го січня, Державне агентство України з питань кіно уклало контракт про надання картині "Останній крок" державної фінансової підтримки розміром 21 млн 630 тис. грн.

Загальна ж вартість виробництва фільму становить 73 млн 877 тис. 206 грн.

Режисером та автором сценарію картини виступив француз Фредерік Петіжан.

Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії "Сезар" французький кінооператор Т’єррі Арбоґаст.

За сюжетом Жан Рено грає анонімного найманого вбивцю Генрі, який насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихисток у його шале. Чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше рятує життя…

"Останній крок – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою. Ця розповідь виводить на сцену Генрі, героя кількох днів, що дивно сплетені між собою за допомогою ненависті та зачарованості", - прокоментував стрічку режисер Фредерік Петіжан.

За словами голови Держкіно Пилипа Іллєнка, залучення Жана Рено до знімань у стрічці як зірки світового рівня, означає "визнання української кіноіндустрії світовою професійною спільнотою".

У фільму зірковий каст: головну роль виконає відомий актор французького кіно Жан Рено, для якого ця стрічка стане заключною в його кінокар’єрі, канадська акторка Сара Лінд, англійський актор Том Хоппер, американський актор Гарі Дурдан, а також українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

Знімання стрічки відбуватимуться у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді.

Вихід стрічки у прокат запланований на 2019 рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції