"Ляпис Трубецкой" повертається: Міхалок анонсував проект "Ляпис-98"

Шанувальники ранньої творчості "ляпісів" знову почують їхні пісні.

Сьогодні колишній фронтмен гурту "Ляпис Трубецкой", а нині соліст колективу BRUTTO Сергій Міхалок порадував шанувальників приємною звісткою.

Так, Міхалок оголосив про створення проекту під назвою "Ляпис-98". Музикант планує виконувати свої старі пісні, які свого часу його зробили популярним – "Евпатория", "Ты кинула", "Капитал", "Раенька" та інші.

"... Мені подобається, що ми легалізували "Ляпис-98"... Я думаю, що готовий весело і від душі співати мій "клоунський" репертуар... У мене є татуювання - Шапіто і кульки, які відлітають у повітря... Це як у пісні "Ярмарки краски" - ностальгія не відпустить назавжди... Я можу бути серйозним, дорослим, розважливим, але Циркач і Вуличний Гаєр завжди живуть у мені! Я люблю радувати людей. Я люблю свою професію. Я люблю (і сподіваюся, - вмію...) співати свої пiснi! І буду це робити у всіх своїх творчих проектах щиро і від душі!" – сказав Міхалок про свій новий проект.

Продюсер групи BRUTTO Антон Азізбекян, своєю чергою, пояснив, як цей формат співвідноситься з новим, брутальним образом Сергія Міхалка:

"А що, в цьому якийсь дисонанс?.. Не у кожного артиста є багаж старих пісень. Зазвичай артисти запишуть пісню і все життя її співають. А є артисти, які розвиваються, і при цьому нікуди не зникає їхня стара творчість. Якщо люди хочуть це чути, чому б і не давати їм цю можливість?".

При цьому він зазначив, що старі пісні "Ляпісів" виконуються нечасто, і це "ексклюзивний формат, який ніяк не заважає повною мірою виступати і розвиватися BRUTTO".

Вже відомий склад музикантів, які беруть участь в проекті разом з Мiхалком. Це - Денис Шуров (барабани), Денис Стурченко (бас), Іван Галушко (тромбон), Владислав Сенкевич (труба) і Павло Третяк (гітара).

До слова, днями гурт BRUTTO, який досі не має можливості виступати в Білорусі, визнали найпопулярнішим колективом країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: