Максим Галкін згадав, чим полонив Аллу Пугачову

Артист розповів, що просто відповідав типу чоловіка її мрії.

Шоумен Максим Галкін та примадонна російської сцени Алла Пугачова, які вперше прикрасили сторінки глянцю разом з дітьми, уже 14 років живуть у щасливому шлюбі.

За словами Галкіна, їх із Аллою звела доля. Максим згадав першу зустріч із артисткою.

"Ми просто кохаємо одне одного. Коли Алла їде, або я вирушаю на гастролі, у того, хто залишився, відчуття, що наш будинок вже не той. Ми стали невід'ємною частиною одне одного, так сталося, що всі наші пазли збіглися. Адже у нас практично не було притирання. Нас звела доля. Багато років тому я запросив Аллу на танець. З цього все і почалося ..." - сказав Галкін в інтерв'ю виданню "Телесемь".

Також Галкін поділився, що ініціативу у їхніх стосунках з Пугачовою проявив саме він.

"Коли я запросив її на танець, ще не знав, що запрошую майбутню пристрасну любов і дружину, тоді вона для мене була просто кумиром. Але у нас одразу, щойно почали танцювати, з'явилося взаємне тяжіння, яке триває досі. Я не ділю наші стосунки на якісь періоди, мені не здається, що ці роки пройшли як один день, вони всі були дуже різними. Ми 14 років разом, і це чудово. Головне - що не втомлюємося одне від одного", - сказав артист.

Максим поділився, чому, на його думку, у них з Пугачовою все склалося.

"Я відповідав типу чоловіка її мрії. Вона любить інтелектуалів в окулярах, розумних, скромних - таких, як я", - пояснив шоумен.

Нагадаємо, Алла Пугачова та Максим Галкін "всиновили" дитину. Зіркова пара доглядає сина племінника Примадонни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: