Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наталія Корольова вперше розповіла про викидень

Артистка втратила дитину через великий стрес.

Співачка Наталія Корольова, яка просить Зеленського пустити її до України, поділилася приголомшливими подробицями зі свого життя.

Артистка вперше зізналася, що 2015 року у неї був викидень. За словами Наталії, вона пережила серйозний стрес, коли її інтимні фото з чоловіком Тарзаном потрапили до Мережі. Корольова поділилася, що сталося це, коли у коханого чи вкрали телефон, або ж він його загубив.

"Напевно, подумали, у такого хлопця можна знайти масу всього, але знайшли таке ... Стає дуже бридко, коли люди говорять, що ми самі щось опублікували. Це були фотографії призначені суто для нашої пари. До себе в спальню я пускати не збиралася, а тут в неї вторглися і дуже негарно, брудно. Було важко пройти через це. Бомбанули по здоров'ю. Для мене це був божевільний стрес. Я до такого не була готова, і нікому не побажаю. Я зверталася до психотерапевта, лежала на крапельницях", - поділилася Корольова у програмі "Емпатія Манучі".

Грабіжники намагалися шантажувати подружжя, що зіллють домашні фото пари в Мережу. Наталія і Тарзан проігнорували це, і врешті світлини опинилися у руках журналістів. Корольова звернулася до суду і виграла у преси 50 тисяч рублів компенсації.

Наталія Корольова з чоловіком
instagram.com/koroleva__star
Наталія Корольова з чоловіком

Та через три роки цей скандал надумав прокоментувати депутат Державної думи Віталій Мілонов. А в цей період Наталія якраз була вагітна другою дитиною.

"Будучи представником влади, маючи штат співробітників... Ось він не міг дізнатися, хоча б поцікавитися, взагалі яким чином все це потрапило там до Інтернету, що думаю я з цього приводу? Важко було знайти мій номер телефону, перед тим як влаштовувати ось це все? Я прокидаюся, а у мене гарячий телефон. Я вмикаю новини і очам своїм не вірю", - зізналася артистка.

За її словами, на ТБ почали знімати програми про це, підняли знову ґвалт.

"Корольова - розпусниця, позбавити її звання заслуженої артистки. Гасла, транспоранти, народ обурюється, там були цілі програми. Я просто ох*рєла. А в цей час я перебуваю в цікавому стані. І та ненароджена дитина, ось я тобі кажу, вона на совісті ось цієї людини і тих людей, які це заварили", - сказала Наталія.

Зауважимо, що це була друга вагітність Наталії. У подружжя є спільний син Архип. Співачка і Тарзан дуже мріяли про другу дитину, але все ніяк не виходило, артистка навіть підсаджувала ембріон.

"І він мене дивиться (лікар – прим.ред) За його поглядом я бачу, що щось сталося. У цей момент жити вже не хотілося. Це було три місяці", - зазначила артистка.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року російській співачці українського походження Наталії Поривай, яка має сценічний псевдонім Наташа Корольова, СБУ заборонила на 5 років в'їзд в Україну. Пізніше, в січні Корольовій дозволили прилетіти в Київ на похорон її бабусі. Співачка намагалася оскаржити рішення про заборону, проте програла суди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції