Перейти до змісту

Могилевська візьме участь у "сліпих прослуховуваннях" проекту "Голос країни-7" (21 фото)

Українські зірки і ведучі побували на допрем'єрному показі вокального проекту на "1+1".

В київському кінотеатрі "Оскар" телеканал "1+1" представив сьомий сезон вокального проекту "Голос країни".

Зірки і гості вечора першими побачили епізод нового сезону, прем'єра якого відбудеться 22 січня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Серед гостей були новий тренер сезону "Голосу країни" Сергій Бабкін, ведучий проекту Юрій Горбунов, творча група "1+1 Продакшн", дизайнер Олена Бурба, ведуча Соломія Вітвіцька, зірки серіалу "Село на мільйон" Анна Кошмал і Євген Капорін, ведуча Олександра Лобода, ведуча "Хіт ФМ" Юлія Карпова.

В рамках презентації на гостей чекала червона доріжка, креативні фотозони, що складались із декорацій зі знімального майданчику проекту, а також спілкування з тренерами і творчою групою проекту.

"У перший день "сліпих прослуховувань" я дуже сильно хвилювався, як перед кожним концертом або виставою. Але потім колеги по тренерських кріслах, глядачі в залі вселили в мене впевненість. Я зосередився на тому, яку команду хочу зібрати. Я можу не звертати уваги на помилки, вокальні неточності, але якщо учасник повністю занурений в матеріал, якщо він хоче передати те, про що співає - це та людина, яку я шукаю", - розповів новий тренер Сергій Бабкін.

Презентація "Голосу країни"_7
прес-служба каналу "1+1"
Сергій Бабкін

Після перегляду прем'єрного епізоду сьомого сезону "Голосу країни" на великому екрані творці проекту поділилися з представниками ЗМІ подробицями створення проекту. Як відомо, в оновлений тренерський склад сезону увійшли Джамала, Сергій Бабкін, Тіна Кароль і Потап.

"Для нас дуже важливо, щоб в кріслах "Голосу країни" як тренери були музиканти, які роблять те, що подобається нам і нашим глядачам. Також важливим є те, що вони можуть дати нашим учасникам", - прокоментувала генпродюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лезіна оновлений склад тренерів.

Презентація "Голосу країни"_17
прес-служба каналу "1+1"

На участь в сьомому сезоні "Голосу країни" подали заявки понад 5000 вокалістів із різних куточків України та всього світу, в тому числі з Великобританії та США. Переможець сьомого сезону отримає можливість записати пісню і зняти кліп, а також власну квартиру в Києві. Творці проекту також розповіли про зміни в структурі проекту цього сезону: кількість "сліпих прослуховувань" збільшилася до семи епізодів, а кількість учасників у кожній команді зросла до шістнадцяти. На прямих ефірах сьомого сезону буде працювати живий оркестр, що складається зі ста музикантів.

"У цьому сезоні неймовірно сильні учасники. Заявки надходили до нас з усього світу більш ніж півроку. Завдяки цьому, нам вдалося змінити формат, збільшивши кількість "сліпих прослуховувань" до семи епізодів", - розповідає креативний продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк.

Презентація "Голосу країни"_2
прес-служба каналу "1+1"
Володимир Завадюк

"Багато учасників сьомого сезону - музиканти вищого пілотажу, які володіють технікою гри на багатьох музичних інструментах. Радує, що учасники приходять на проект настільки підготовленими, - розповідає музичний продюсер "Голосу країни" Руслан Квінта. - У сьомому сезоні ми працюватимемо з оркестром, до якого увійшли найкращі музиканти країни. Це сезон концептуальної музики тому, що ми намагаємося всі пісні видозмінити і таким чином здивувати глядачів".

Сюрпризом для глядачів "Голосу країни-7" стане участь в "сліпих прослуховуваннях" Наталії Могилевської, яка заспіває перед Тіною Кароль, Потапом, Джамалою та Сергієм Бабкіним.

"Наталя Могилевська - тренер другого сезону "дитячого Голосу", і після того, яка між Потапом і Наталією була перепалка в минулому дитячому сезоні, було б несправедливо не дати їй можливість відповісти йому", - розповідає креативний продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк.

Окрім того, на глядачів проекту чекають ще кілька сюрпризів на головній вокальній сцені країни. Ведучі проекту – Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Дивіться прем'єру "Голосу країни-7" 22 січня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин