Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"НЕРВЫ" запевнили, що все буде "Так как надо!"

Нова композиція стала першою у новому шостому студійному альбомі гурту.

Український рок-гурт "НЕРВЫ" представив трек під назвою "Так как надо", який увійде в шостий альбом команди, реліз якого запланований на весну 2019 року.

Ця лірична, але життєстверджуюча композиція розповідає про те, що ніколи не можна здаватися та опускати руки. Щоб не відбувалося, треба пам’ятати, все "Так как надо!".

За словами фронтмена гурту Жені Мільковського композиція була написана ще сім років тому, проте актуаліність її з'явилася тільки зараз.

"Ця пісня була написана близько семи років тому. Але в той момент вона не знайшла свого місця у нашому матеріалі та ми вирішили відкласти її на деякий час, а можливо й назавжди. Сказати чесно, я навіть не розумію, чому я її тоді написав, адже передумов для цього ніяких не було, - зауважив музикант.

НЕРВЫ_2

Також Мільковський зазначив, що записав пісню тільки зараз завдяки численним позитивним відгуками після того, як я награв її для Instagram.

"Якось, сидячи вдома та не придумавши, чим себе зайняти, я згадав про цю пісню та вирішив зняти відео в Instagram, заспівав уривок. В решті решт сталося так, що вона "зайшла" нашим слухачам, вони почали робити на неї кавери, просити її записати. І ми з хлопцями прийняли рішення це зробити. Тим паче, що зараз ця пісня для мене куди більш актуальніша, ніж тоді, сім років тому, та виправдовує кожне своє слово. Саме зараз я відчуваю, що в мене та гурту все так як треба!" – зазначив лідер гурту. 

Прослухати пісню можна за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції