Нова "ВІА Гра" Меладзе вперше виступила на великій сцені в Кремлі

Дата публікації
Перегляди
7983
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нова "ВІА Гра" Меладзе вперше виступила на великій сцені в Кремлі

"ВІА Гра" Меладзе вперше виступила на великій сцені / Фото: Viva

Дівчат запросили виступити в День народної єдності Росії.

Дівчата з нової "ВІА Гри" Костянтина Меладзе виступили в Кремлі на одній сцені із Йосипом Кобзоном, Таїсією Повалій та Дімою Біланом, йдеться сюжеті "ТСН. Особливе"

Тріо виступало на головному концертному майданчику Росії  - у Кремлівському палаці. Їх запросили виступити  в День народної єдності Росії.

Красуні з'явилися на сцені в червоних сукнях і заспівали українською відомий хіт Меладзе з мюзиклу "Сорочинський ярмарок" "Ой говорила чиста вода"

Дівчатам дуже сподобалося виступати на сцені з відомим російськими зірками, першими враженнями вона поділилися з особливими кореспондентами

"І перший виступ, і в Кремлі! Для нас це було настільки несподівано і велика честь виступати серед таких артистів як Йосип Кобзон. Ми були шоковані. Ви уявляєте!", -  захопленням поділилися дівчата.

"Віа Гра" вийшла на сцену Кремля

"Віа Гра" вийшла на сцену Кремля

Щоправда, на якому заході вони виступали, напевне не знали, але певні - у них була почесна роль.

"Ми чули про те, що це був день народної єдності, тобто ми представляли Україну. І також ще представляла Україну Таїсія Повалій", - сказали співачки.

Дебютом своєї "ВІА Гри" цілком задоволені.

Нагадаємо, красуні з нової "ВІА Гри" зізналися, що мають хлопців, але заміж найближчі 5 років не збираються. Дівчата націлені на співочу кар'єру.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7983
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація