Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційно: Джастін Бібер одружується з моделлю Хейлі Болдвін

Артист офіційно підтвердив заручини із коханою.

Канадський співак Джастін Бібер, чутки про заручини якого з моделлю Хейлі Болдвін з’явилися у Мережі днями, підтвердив радісну новину.

На сторінці в Instagram Джастін виклав декілька фото у чорно-білому кольорі, де зображений разом з Болдвін. Артист лишив пост, у якому написав, що дійсно освідчився коханій.

Бібер назвав Болдвін "коханням свого життя".

"Я хотів трохи зачекати, але чутки так швидко поширюються. Хейлі, я так тебе кохаю! Я хочу провести з тобою все своє життя, дізнаючись кожну частинку тебе з усім коханням і добротою. Я обіцяю, що наша сім'я житиме у чесності і буде єдиним цілим. Моє серце повністю належить тобі, і я завжди буду ставити тебе на перше місце. Ти кохання всього мого життя, Хейлі Болдвін, і я не хочу провести його ні з ким іншим. Ти робиш мене набагато кращим, і ми прекрасно один одного доповнюємо", - написав у фотоблогу Джастін.

Співак зауважив, що вже не може дочекатися "наступного етапу у його житті". Бібер наголосив, що радіє тому, що його молодші брат і сестра побачать "ще один здоровий і міцний шлюб і будуть прагнути до того ж".

"Ми заручилися на сьомий день сьомого місяця, і це прекрасно. Число сім – це число духовної досконалості. І, до речі, я не планував цього. Але в будь-якому разі моя душа спокійна за те, що наше майбутнє тепер забезпечено. "Той, хто знаходить дружину, знаходить добро і отримує милість від Господа", - підсумував свій пост Джастін.

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Публикация от Justin Bieber (@justinbieber)

Своєю чергою, новоспечена наречена також відреагувала на новину про заручини. Хейлі у Twitter написала, що "вдячна Богу за таку чудову людину".

"Не знаю, чим я заслужила таке щастя, але я дуже вдячна Богу за цю неймовірну людину, з якою я розділю своє життя. У мене немає слів, щоб висловити мою подяку", - зізналася Болдвін.

Нагадаємо, що Джастін Бібер та Хейлі Болдвін знають одне одного вже давно. Зірки довго товаришували, однак потім їхня дружба переросла у кохання і протривала декілька років. 2016-го пара розійшлася. Стосунки Джастін та Хейлі поновили місяць тому.

Тим часом екс-кохана Бібера Селена Гомес поки ніяк не прокоментувала його заручини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції