Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Винник розповів, про що його хіт "Ніно"

Артист зізнався, що спочатку текст пісні був інакшим.

Український співак Олег Винник, який розповів історію походження свого роду і прізвища, поділився ще однією цікавою історією.

Цього разу артист розповів про його хіт "Ніно". За словами виконавця, первісний текст пісні докорінно відрізнявся від того, який звикли чути шанувальники.

"Він передавав історію взаємин звичайного хлопця і улюбленої дочки заможного грузина. Але коли я почав записувати слова, вони мені здалися дуже різкими. Влучні, але не музичні. Тому продовжив роботу, відчував, що у композиції величезний потенціал. Написав інший текст. Нова версія "Ніно" (лезгінка) містить відомі слухачам слова. А атмосферу, яку я хотів показати в першому варіанті пісні, відобразив в музиці. Вийшло дуже доречно, - повідав Винник і у такій версії виконав "Ніно" в Тернополі.

Олег Винник всеукраїнський тур_3

Зазначимо, що 20 травня Олег Винник вирушив у масштабний гастрольний тур Україною. Кожне місто зустрічає музиканта аншлагами. Зокрема, у Чернігові у зв'язку з обмеженою кількістю місць на майданчику сотні мешканців міста були змушені слухати композиції артиста під стінами Літнього театру. А під час виконання останніх пісень охорона не змогла стримати натиск і люди буквально "прорвалися" до зали. В харківському Палаці спорту Олег Винник 4 рази виходив на біс. Два вечори поспіль була переповнена концертна зала і в Дніпрі. Примітно, що тут оголосили солд-аут за кілька місяців до заявлених дат.

Олег Винник всеукраїнський тур_2

Олег Винник всеукраїнський тур_5

Свій виступ на Тернопільському міському стадіоні співак почав з хвилини мовчання. Таким чином він вшанував пам'ять загиблого в зоні АТО підполковника СБУ Руслана Муляра. Концерт Олег Винник присвятив пам'яті своєї матері.

В рамках турне співак представив шанувальникам авторську програму "Ти в курсі", яка об'єднала популярні треки Винника, а також абсолютно нові композиції. "Вишенькою на торті" став особливий сюрприз від виконавця - грузинська версія знаменитого хіта "Ніно".

Нагадаємо, вже завтра, 2 червня, на стадіоні "Арена Львів" у рамках турне відбудеться один з найбільш масштабних концертів Олега Винника. Потім артист виступить у Чернівцях, Вінниці, Полтаві, Житомирі, Хмельницькому, Івано-Франківську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції