Олег Винник з'явиться у проєкті "Танці з зірками"

Олег Винник з'явиться у проєкті "Танці з зірками"

Стало відомо ім'я зіркового ведучого другого ефіру шоу.

Вже цієї неділі, 1 вересня о 21:00, співак Олег Винник з’явиться в новому амплуа в прямому ефірі проєкту "Танці з зірками".

І хоча саме під його хіти "Ніно", "Вовчиця" танцює вся країна, сам співак ще не показував свої хореографічні таланти. Олег Винник стане ведучим балкону, який зустрічатиме учасників після виступів, підтримуватиме їх та дізнаватиметься реакцію зірок на оцінки від суддів проекту Франціско Гомеса, Катерини Кухар та Влада Ями.

Співак вже встиг поділитися своїми емоціями та розповів про свої враження:

"Мені вперше випала нагода вести телевізійне шоу у прямому ефірі. Тому я в очікуванні нового досвіду. Це одночасно й цікаво, і дуже відповідально".

Головним сюрпризом для прихильниць Олега Винника стане його виступ. Артист заспіває зворушливу пісню "Роксолана". А от чи продемонструє він танцювальні "па" залишається інтригою.

Побачити свого улюбленого артиста, а також інших яскравих зірок, можна буде вже цієї неділі о 21:00 на каналі "1+1".

Нагадаємо, 25 серпня на каналі "1+1" відбувся грандіозний перший прямий ефір, який відкрив глядачам феєричні виступи улюблених артистів, які стали цьогорічними учасниками проекту "Танці з зірками".

Прем'єра третього оновленого сезону "Танці з зірками", яка відбулась 25 серпня на "1+1", минула з високими показниками і стала найкращою програмою дня. Рейтинг склав 4.9%, частка 21,4% за аудиторією 18-54 (50+), що значно перевищило показники програм на інших каналах. Загальне охоплення прем’єри танцювального шоу склало 5.7 мільйона телеглядачів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація