Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Рибак вдруге представить Норвегію на "Євробаченні-2018"

Співак виступить на конкурсі з авторською піснею That's How You Write A Song.

Норвезький співак, скрипаль і композитор Олександр Рибак, який у січні заявив, що планує взяти участь у конкурсі, переміг у фіналі нацвідбору і знову представить Норвегію на "Євробачення-2018" в Лісабоні.

Співак виступить на "Євробаченні" з авторською композицією That's How You Write A Song.

Олександр Рибак_1

Зауважимо, що артист вже був тріумфатором на "Євробаченні-2009" з піснею Fairytale.

Рибак був приємно враженим, коли його назвали переможцем на сцені в Осло.

Олександр Рибак_10

"Я почув своє ім'я і не міг зрозуміти, чи означає це, чи я вилетів, чи я буду представляти країну в Лісабоні. Я знаю, це буде складно. Шанси, що один і той самий артист виграє конкурс двічі, невеликі. Я просто хочу зробити все можливе, щоб Норвегія пишалася мною", - сказав Рибак.

Текст пісні That's How You Write A Song, який написаний самим виконавцем, пов'язаний із вірою в себе і в свої власні ідеї.

Олександр Рибак_4

"У моїй пісні є дуже важливий посил для людей: нам потрібно вірити в себе і розвивати свій талант. У багатьох людей є ідеї, але вони сумніваються, не вірять в себе. Ось таких людей потрібно підтримувати. І звичайно, завжди потрібно вірити в перемогу", - прокоментував артист.

На сцені співак покаже цікавий номер, в якому гратиме на музичних інструментах, використовуючи сучасні елементи віртуальної реальності.

Олександр Рибак_3

"Ми працювали два місяці над найтоншими деталями, тому простота насправді уявна. Дуже важливо, щоб люди готові були працювати разом і горіли ідеєю, тоді неважливо, скільки грошей вкладено в шоу", - ділиться Олександр.

У залі за Рибака найбільше переживали, а потім і раділи, його батьки. Мама Наталія Валентинівна зізналася, що хоче поїхати до Лісабона, щоб підтримати сина.

Олександр Рибак_5
Олександр Рибак з батьками

"Виграти в нацвідборі цього разу було набагато складніше, ніж в перший раз. Я дуже сильно переживала. Вперше це все ж простіше зробити. Зараз Саша прийшов з певним статусом, який вимагає багато чого. Тому я дуже щаслива. Я люблю його пісню",- розповіла про перемогу Олександра Рибака в національному відборі мама.

Нині артист є дуже затребуваним, а після перемоги у нацвідборі кількість запитів за три дні перевищила п’ять тисяч.

Олександр Рибак_6

«Дуже багато запитів з усієї Європи та світу. Наприклад, близько 200 видань хотіли взяти інтерв'ю за тиждень до норвезького фіналу, а реально можливість була зробити 4-5. Рибак виступає всюди, проводить більшу частину часу за кордоном, ніж удома в Осло. Олександр з нетерпінням чекає офіційних прес-конференцій у Лісабоні, щоб поспілкуватися з усіма і, можливо, влаштувати ціле шоу» - повідомила директор артиста Яна Прядко.

Нагадаємо, Португалія буде вперше приймати шоу завдяки минулорічній перемозі свого учасника Сальвадора Собрала, який став тріумфатором конкурсу в Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції