Олександра Кучеренко повідомила, що перехворіла коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
4205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олександра Кучеренко повідомила, що перехворіла коронавірусом

Фото: instagram.com/aakucherenko

Дружина Дмитра Комарова випадково дізналась про хворобу.

Дружина ведучого програми "Світ навиворіт" Дмитра Комарова Олександра Кучеренко перехворіла коронавірусом.

Про це вона сама повідомила у своєму Instagram. Зірка зауважила, що про хворобу дізналася випадково, оскільки не мала жодних симптомів.

"Корона раніше не приносила мені проблем, але тут зіграла зі мною злий жарт першого квітня. В цей день я абсолютно неочікувано отримала позитивний результат тесту на коронавірус. У мене не було жодних симптомів, і почувалася я чудово, але зважаючи на динаміку захворюваності серед колег на роботі та людей, з якими напередодні контактувала на зніманнях, вирішила просто "на всяк випадок" перевірити перед тим, як їхати до рідних", - розповіла зірка.

Фото: instagram.com/aakucherenko

Однак згодом, за словами Олександри в неї з'явилися симптоми, які нагадували звичайну застуду. І хоча хвороба минула у легкій формі, дівчина перебувала на двотижневому карантині, який наразі закінчився.

"Потім з’явилися головний біль, температура і перші ознаки хвороби, які багато хто спочатку сприймає за звичайну застуду і тим часом несвідомо продовжує бути переносником вірусу. А зараза ця, справді, рідкісна і противна. Бажаю нікому не хворіти на неї, а якщо вже підхопили - перенести легко і без наслідків", - побажала знаменитість.

Шанувальники привітали Олександру з перемогою над коронавірусом та побажали здоров'я.

  • Красуня! З перемогою! 
  • Одужуйте скоріше!
  • З перемогою вітаю! Бережіть себе, Сашо!

Нагадаємо, не так давно Олександра Кучеренко поділилася, де святкувала 8 березня без чоловіка Дмитра Комарова. Зірка гайнула за захід країни разом зі своїми батьками. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація