Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Цибульська зізналась, що раніше виступала під псевдонімом

Співачка здивувала неочікуваним зізнанням.

Українська популярна співачка Оля Цибульська, яка нещодавно відверто розповіла, чому не показує чоловіка, знову здивувала своїм неочікуваним зізнанням.

У досить відвертому відеоролику, який зірка опублікувала на своїй сторінці Instagram, вона повідомила, що перед виходом на сцену давно не хвилюється, але просить свою команду не чіпати її за хвилин 15 до виступу.

"На сцені я працюю з великою енергією, я багато віддаю себе і дуже часто вникаю в ті емоції, які у людей в залі. Тому для того, щоб бути максимально чесною і відвертою мені треба обнулитися і піймати зв'язок з космосом. Люди в залі, то моє дзеркало. Вони чітко повертають назад те, що відчувають", - повідомила співачка.

"Ніколи не говорила цього, але відверто ділюсь з вами. І хочу, щоб у кожного з вас була мрія, яка допомагає щоразу підніматись і рухатись до мети", - підписала відео співачка.

Також у ролику виконавиця зізналась, що раніше виспупала під псевдонімом.

"Досі не вірю, коли бачу своє ім'я в номінаціях на музичні премії. Я довго боялася бути собою. Я навіть собі псевдонім колись придумала – Ріта Гарден. А тепер я – Оля Цибульська. І вдома, і на сцені. І це круто", – відверто зізналась Цибульська.

Нагадаємо, нещодавно Оля Цибульська вперше розказала про важке розставання з колишнім.

Залиште свій коментар

Вибір редакції