Перед суїцидом Zombie Boy лишив передсмертну записку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За декілька годин до смерті тату-модель виклав у соцмережі вірш.

Знаменитий тату-манекенник Zombie Boy, який наклав на себе руки, лишив передсмертну записку.

За декілька годин до того, як вчинити самогубство, Рік Дженест (справжнє ім’я Zombie Boy), опублікував у своїх соцмережах вірша.

Зміст посту, а також час його розміщення наштовхнули фанів на думку, що таким чином Дженест попрощався з життям.

У своїй поезії манекенник написав про Дамбаллу - у релігії вуду це найстаріший лоа (дух-посередник між Богом і людиною) Великий Змій, початок і кінець усіх речей, бог Неба. Вважається творцем всього живого.

Модель Zombie boy_3
Reuters

"Дамбалла лопнула над зірками, що повисли над нами, душа душила камінь з каменю, так як вогонь лежав між двома судами найсуворіших, менш страшних, прямих, кожен подих ріже лід, так як плоть зважується перед смертю старих вузьких воріт, де сміливий і зухвалий останній ритуал", - написав Дженест.

—THE WELL— o Damballa lo we howl upon stars hung above we soul cast down the well of stone as fire laid betwixt two...

Опубликовано Zombie Boy Четверг, 2 августа 2018 г.

Нагадаємо, що тіло Zombie Boy знайшли у його квартирі у Монреалі, Канада. Свою популярність він отримав завдяки величезній кількості татуювань на тілі, особливою популярністю користувались зображення кісток.

Модель Zombie boy_2
Reuters

Так, він двічі потрапляв до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість татуювань із зображенням кісток – 139, та зображенням комах – 176.

Zombie Boy вчинив самогубство

Відомий манекенник Zombie Boy, справжнє ім’я якого Рік Дженест, вкоротив собі віку. Ріка знайшли мертвим в його квартирі в Канаді. Перед самогубством хлопець написав прощального вірша.

Опубликовано ТСН Пятница, 3 августа 2018 г.

У віці 15 років Дженесту видалили пухлину головного мозку, на честь цього він мав на голові татуювання у вигляді обрізаного черепу. Zombie Boy також взяв участь у зніманнях кліпу Леді Гаги Born this way та фільмі "47 ронінів".

Вибір редакції