Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер засновник легендарного рок-гурту Eagles Гленн Фрай

Музикантові було 67 років.

У віці 67 років помер один із засновників рок-групи Eagles Гленн Фрай. Він разом із Доном Хенлі створив колектив у далекому 1971 році.

Фрай виступав у складі Eagles протягом всієї кар'єри. Він грав на гітарі і був одним із вокалістів. Є автором багатьох пісень, у числі яких і легендарна композиція Hotel California. Разом із тим у 1980-х музикант почав також виступати сольно.

"Слова не можуть описати ні нашу скорботу, ні любов і повагу до того, що він дав нам, родині, а також музичній спільноті і мільйонам фанатів по всьому світу", - зазначено на офіційній сторінці музичного колективу.

У повідомленні близьких уточнюється, що протягом останніх тижнів чоловік боровся з наслідками ревматоїдного артриту і пневмонії.

Там також цитується текст пісні It's Your World Now, одним з авторів якої був Фрай: "моя гонка триває, і я рухаюся далі, немов сонце, що заходить. Ні прощань, ні сліз, з тобою все буде в порядку – тепер це твій світ".

Близько тижня тому у Великій Британії на 70 році життя помер рок-музикант Девід БоуїЗа два дні до смерті світ побачив ювілейний 25 альбом музиканта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції