Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Репер Серьога прокоментував чутки про багаторічний конфлікт з MONATIK

Виконавець запевнив, що все це вигадка преси.

Білоруський реп-виконавець Серьога, який вступив до Харківського авіаційного інституту, 15 років тому підірвав музичні чарти своїм хітом "Чорний бумер".

Брутальний та нахабний репер полонив і українську публіку. Кліпи співака крутили на всіх телеканалах, його самого запрошували на провідні телешоу, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Про участь Серьоги в одному талант-шоу говорять і досі. Майже десятиліття тому він потрапив у скандал з нині суперзіркою Дмитром Монатіком. Тоді Діма прийшов на кастинг в "Х-Фактор", де Серьога сидів у журі. Але суворий репер завалив майбутню зірку.

"Це ж фраза вирвана з контексту. Там взяли просто і відрізали кінцівочку. А кінцівочка була: "Проходиш далі". Я був тим, чий голос вирішував пройде він чи ні. Так, я сказав йому "так". Якби не я, він би туди не потрапив", - прокоментував Серьога.

Дмитро Монатік
прес-служба MONATIK
Дмитро Монатік

Але, за думкою глядачів, він, як професійний музикант, не зміг розгледіти в Дмитрові майбутню зірку. За це на Пархоменка вилили купу хейту та негативу. І приписали затяжний конфлікт із Монатіком.

"Ну люди, мені здається, хочуть бачити те, що вони бачать і хочуть чути те, що вони хочуть чути. Їм цікава архетипічність конфлікту. Типу, я тоді успішний і він нікому не відомий артист-початківець. Він трепетно ​​так стоїть, вірить в свою мрію і я його зрізаю під корінь. Кажу йому "ні", а потім не минає і 10 років, як Монатік засяяв, суперзірка. Ну а "Бумера" вже підзабули", - сказав репер.

Насправді, увесь цей час, всі 10 років Сергій та Діма не просто спілкувалися, а підтримували один одного і навіть дружили сім'ями.

"Роздмухувати конфлікт, якого взагалі ніколи не було. Мої діти у Монатіка на студії співали пісню "лихие серые будни", яку Монатік написав. А він їм грає на фортепіано", - прокоментував Серьога.

Нагадаємо, 2014-го репер Серьога зізнався, що його хотіли "лінчувати" через позицію проти Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції