Селена Гомес виписалася з лікарні, де лікувалася від депресії

Селена Гомес виписалася з лікарні, де лікувалася від депресії

Фото: Getty Images

Виконавиця пройшла двотижневий курс лікування.

Американська співачка Селена Гомес, яка розсварилася з мамою через Джастіна Бібера, виписалася з нью-йоркської клініки після двотижневого лікування від депресії, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Окрім психотерапії та медикаментів, Гомес медитувала та займалася пілатесом.

За допомогою до психіатрів 25-річна зірка звернулася сама. Їй порадили стаціонарне лікування.

Подейкують, емоційний зрив спровокували розрив з репером The Weeknd та надмірна увага жовтої преси до їхнього болісного розставання.

Окрім того дівчина була завантажена концертами та зніманнями. Тож вона була виснажена не лише психологічно, а й фізично.

Колишній  хлопець дівчини, а нині друг, співак Джастін Бібер підтримав двотижневу профілактику психічного здоров’я Селени. Щоправда, співачка кілька разів залишала стіни лікарні. Але лише заради вирішення важливих документальних справ.

Зараз співачка почувається набагато краще і хоче знову повернутися до активного життя. Вона вже спланувала присвятити час роботі над новою музикою. Лікарі ж не можуть їй заборонити робити цього, проте рекомендують одразу не навантажувати себе надмірною роботою, аби не було рецидиву.

Нагадаємо, у грудні минулого року мама Селени Гомес потрапила до лікарні, дізнавшись про роман доньки з Бібером. Жінка сильно непокоїться через те, що Джастін може знову зробити боляче її донці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація