Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Село на мільйон" став найбільш рейтинговим серіалом осені

Комедія успішно стартувала в ефірі "1+1".

Село на мільйон рейтинг_1
прес-служба каналу "1+1"
На телеканалі "1+1" із успіхом стартував комедійний серіал "Село на мільйон" виробництва "1+1 Продакшн". Прем'єра продемонструвала високі показники телеперегляду – рейтинг за аудиторією 18-54 (Україна) склав 8.2%, частка – 19.9%, за аудиторією 18-54 (50К +) серіал пройшов з рейтингом 5.7% і часткою 16,0%. Таким чином, комедія "Село на мільйон" стала найбільш рейтинговим серіалом на українському ТБ в осінньому сезоні. Крім того, в день прем'єри серіал став найкращою програмою дня.

Варто зазначити, що проект лідирував великим відривом від конкурентів у слоті показу.

ТОП-6 каналів у слоті виходу т/с "Село на мільйон" (частка 18-54 (Україна) / 18-54 (50К +))

Село на мільйон рейтинг_4
прес-служба каналу "1+1"

""Село на мільйон"- це яскрава, весела, жива історія, з прекрасним акторським ансамблем, історія про сільське життя, несподівану дружбу і неочікуване кохання. Ми дивилися першу серію всією знімальною групою, багато сміялися, і сподіваємося, що цей сімейний серіал принесе багато посмішок і до будинку глядачів. Буде весело!", - коментує головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу "1+1" Олена Васільєва.

Село на мільйон рейтинг_3
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, користувачі соціальних мереж позитивно сприйняли серіал і вже активно обговорюють, у кого з героїв більше шансів отримати спадок в мільйон євро.

Нагадаємо, виробництвом 12-серійної комедії "Село на мільйон" займався "1+1 Продакшн". Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Авторами сценарію є Ярослав Стень, Роман Розенгурт і Богдан Гациляк. Режисером проекту виступив Бата Недич. Оператор – Володимир Гуєвський. У серіалі зіграли Анна Кошмал, Євген Капорін, Костянтин Войтенко, Дмитро Сова, Анатолій Хостікоєв, Наталія Сумська, Тетяна Зіновенко, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Марк Дробот, Володимир Задніпровський. За словами творчої групи, в серіалі дуже актуальний український гумор, зрозумілий і близький пересічному українцю.

Село на мільйон рейтинг_2
прес-служба каналу "1+1"

Проект є адаптацією хорватського формату "Kud Puklo Da Puklo". За сюжетом "Села на мільйон" троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кібця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва відповідно до села на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради. Зазначимо, в "Селі на мільйон" герої говорять переважно українською мовою.

Нові серії "Села на мільйон" дивіться з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі "1+1" або онлайн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції