Сергій Бабкін, Ніна Матвієнко та інші зірки оцінили різдвяний мультик "Грінч"

Дата публікації
Перегляди
3279
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Зірки озвучили героїв анімаційного фільму.

14 грудня в кінотеатрі "Оскар" відбулася прем'єра святкової анімаційної комедії "Грінч" з акторами дубляжу Сергієм Бабкіним та Ніною Матвієнко.

Співак озвучив у мультфільмі головного героя, Грінча, а Ніна Матвієнко - мера міста Хтоцьк.

Сергій бабкін та Ніна Матвієнко / Фото: Кінотеатр "Оскар"

Першими стрічку оцінили Сергій Бабкін з дружиною Сніжаною, Ніна Матвієнко, учасниця гурту "НЕАНГЕЛИ" Вікторія Смеюха, українська дизайнерка Христина Бобкова, ведучий телеканалу "1+1" Олексій Душка з родиною, акторка Наталія Кудряшова, учасниця гурту "Пара Нормальних" Анна Добриднєва, призер олімпійських ігор Ілля Кваша, зірка серіалу "Школа" Ольга Шевченко і багато інших.

Про фільм:

Фото: Кінотеатр "Оскар"

Грінч спокійно живе разом із псом Максом у своїй печері на вершині гори, і майже цілий рік його ніхто не чіпає. Він бачить своїх сусідів тільки коли йде за покупками до магазину. Але коли приходить час Різдва, ці люди шумлять, жахливо голосно готуються та просто дратують бідолаху своїм грандіозним святом. Але цього разу вони вирішили зробити Різдво у 3 рази більшим, ніж зазвичай – і тут терпіння Грінча закінчилося. Він зрозумів, що пора це все зупинити. У його геніальну голову прийшла не менш геніальна ідея – викрасти Різдво. Грінч прикинеться Санта-Клаусом, щоб це свято більше ніколи його не турбувало. Чи вийде у нього здійснити цей підступний план?

На екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Грінч" стартує від 20 грудня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3279
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація