Схудла на 27 кіло Ребел Вілсон повідомила про проблеми з фертильністю

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Схудла на 27 кіло Ребел Вілсон повідомила про проблеми з фертильністю

Getty Images

Акторка, яка мріє про дітей, засмучена невтішною новиною.

Відома комедійна австралійська акторка Ребел Вілсон, яка днями показала фігуру в білизні після схуднення на 27 кілограмів, поділилася невтішною звісткою.

Так, 41-річна зірка, яка минулого року заморозила свої яйцеклітини, повідомила, що отримала погані новини щодо своєї фертильності. Про це вона розповіла у своєму Instagram, супроводивши світлиною, на якій постала на тлі темних хмар.

"У мене сьогодні погані новини і ні з ким ними поділитися. Але я думаю, що повинна сказати кому-небудь. Усім жінкам, які борються з фертильністю, я розумію вас. Всесвіт працює загадковим чином і іноді все це не має сенсу... Але я сподіваюся, що світло ось-ось буде сяяти крізь всі темні хмари", – поділилася Ребел.

instagram.com/rebelwilson

Цю публікацію прокоментувало понад 8 тисяч фанів. Користувачі підтримали кумира. Зокрема, залишила повідомлення акторка Шерон Стоун.

"Була там неодноразово, є хороші новини. У мене троє прекрасних синів", – написала зірка Голлівуду.

Зауважимо, через зайву вагу Ребел Вілсон переймалася, що не зможе народити дітей. Саме тому, зірка ще на початку 2020-го після схуднення заморозила свої яйцеклітини.

Нагадаємо, не так давно Ребел Вілсон неочікувано розірвала стосунки з молодим бойфрендом. Пара почала зустрічатися під час карантину.

Наступна публікація