Джон Гальяно відбувся штрафом за любов до Гітлера

Гальяно виплатить два штрафи на загальну суму в шість тисяч євро.

Джон Гальяно відбувся штрафом
Колишній арт-директор компанії Christian Dior Джон Гальяно виплатить два штрафи на загальну суму в шість тисяч євро за "образи за расової, релігійної чи іншими ознаками". Згідно з рішенням паризького суду, виплата цих штрафів буде відкладена.

За даними Sky News, до такого покарання Гальяно засудили за два інциденти, що відбулися в жовтні 2010 року і лютому 2011-го. У перший раз модельєр дозволив собі образливі висловлювання на адресу француженки Фатіа Уммедур, другий раз він образив ще двох осіб - Джеральдін Блох і Філіпа Віржітті.

Обидва випадки сталися в одному і тому ж паризькому кафе, розташованому в кварталі Маре. Відзначається, що Гальяно був п'яний і використовував антисемітські висловлювання. Після другого інциденту модельєр був заарештований.

Пізніше в інтернет потрапив відеозапис ще однієї мови арт-директора, в якій він також дозволяє собі антисемітські образи, а також зізнається в любові до Адольфа Гітлера. Коли саме стався цей інцидент, не уточнюється.

Незважаючи на те, що Гальяно пізніше вибачився, його відсторонили від роботи в Christian Dior, не дозволивши навіть співпрацювати з належним цієї компанії брендом John Galliano.

Після події відставний арт-директор відправився лікуватися від алкогольної та наркотичної залежностей, які, за його словами, і стали непрямою причиною його неналежної поведінки.

Читайте також:

Адвокат Джона Гальяно відмовився його захищати

Джон Гальяно звільнений з власного бренду

Джон Гальяно лягає в реабілітаційну клініку

Джон Гальяно відбувся штрафом за любов до Гітлера

Джон Гальяно відбувся штрафом за любов до Гітлера

Повʼязані теми:

Наступна публікація