Лауреата Grammy засуджено за зберігання кокаїну

Лауреата Grammy засуджено за зберігання кокаїну

Бруно Марс / Фото: AFP

Через три дні після церемонії вручення нагород Grammy було заарештовано лауреата премії Бруно Марса, який зберігав кокаїн.

Американський співак і композитор Бруно Марс, який завоював 13 лютого 2011 одну з найпрестижніших у світі музичних премій Grammy, засуджений за зберігання кокаїну. Вирок 25-річному власникові позолоченого грамофона Бруно Марсу оголошений у окружному суді округу Кларк (штат Невада).

Суд округу Кларк, штат Невада, визнав Бруно Марса винним в зберіганні кокаїну і засудив його до штрафу в розмірі 2000доларів і 200 годин громадських робіт. Він перебуватиме на волі, але під наглядом.

Протягом року Марс не повинен порушувати порядок і закони, а також вживати і зберігати наркотики. У разі порушення цих вимог йому загрожує чотири роки в'язниці.

Нагадаємо, що 13 лютого в Лос-Анджелесі були оголошені імена лауреатів Греммі (Grammy) за 2010 рік. Одним з них став Бруно Марс - із семи номінацій, на які він був висунутий, Марс отримав статуетку в одній з них - Найкращий чоловічий вокал у поп-музиці.

Читайте також:

У США вручили Grammy - 2011

Мік Джаггер вперше виступить на "Греммі"

Стало відомо, хто отримає "Греммі" за внесок у розвиток музики

Повʼязані теми:

Наступна публікація