У Трускавці ритуальна фірма заховала подарунки під кришкою труни

У Трускавці ритуальна фірма заховала подарунки під кришкою труни

Ілюстрація / Фото: MIGNEWS

Подарунок із вічності пропонує своїм клієнтам ритуальна фірма із Трускавця, яка раніше вже шокувала трунами у формі шкатулок для "похорону ілюзій".

Трускавецька фірма, яка спеціалізується на виготовленні домовин, розпочала акцію "Поглянь під кришку...".

Напередодні Нового року підприємство, наслідуючи знамениту фірму "Кока-кола", розпочало акцію "Поглянь під кришку...". І хоча від такої пропозиції простому смертному стає трохи моторошно, дилери радо піднімають кришки домовин.

На кожну п'ятдесяту труну існує знижка до п'яти відсотків, а також тут можна знайти гарний подарунок, зокрема, путівку на відпочинок у Трускавці.

Фірма спеціалізується на виготовленні ритуальних товарів, зокрема, домовин. Вона ледь не потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, виготовивши найбільшу у світі труну. Згодом вона здивувала колег і партнерів, запропонувавши клієнтам домовини для похоронів собак і кішок.

Та найбільший фурор передовсім на пост-радянському просторі викликали диван-труна та труни у формі шкатулок для "похорону ілюзій" – обручок та інших речей, які нагадують розлученим про спільне життя.

Нагадаємо, африканці знайшли вихід для тих, хто не може собі дозволити їздити на Феррарі, мати айфон, носити шкіряні туфлі або проживати в нью-йоркському хмарочосі. Все це можна мати в житті загробному у вигляді трун.

Читайте також:

Польські трунарі випустили еротичний календар

Для щастя жінці потрібна модна труна

В Африці покійників ховають в айфонах та кросівках

Повʼязані теми:

Наступна публікація