Волочкова врятувала Собчак від наркотиків

Анастасія Волочкова розповіла про стосунки із телеведучою Ксенією Собчак та як намагалась допомогти їй на прохання мами Ксенії.

Ксенія із мамою / Фото: Spletnik.ru
Відома російська балерина Анастасія Волочкова, вже багато років ворогує зі світською левицею Ксенією Собчак, розповіла про справжні причини їхньої неприязні.

Дівчата, які колись були близькими подругами, посварилися через бізнесмена В'ячеслава Лейбмана - коханого скандальної теледіви, якого нібито вкрала Волочкова.

Однак прима стверджує, що, зблизившись з коханою людиною Ксюші, вона намагалася врятувати особисте життя подруги і вберегти її від наркотиків. Про це Анастасію попросила мама телеведучої Людмила Нарусова.

"Людмила Борисівна переживала, що там пішли наркотики, - згадує Волочкова. - Ксенія зустрічалася зі Славою Лейбманом - нафтовим олігархом і видавцем. Але в період сварки зв'язалася з поганими хлопцями і могла підсісти на наркотики. Мама Ксенії попросила мене, щоб я сходила зі Славою в ресторан і поспілкувалася з ним".

Про те, що під час розладу відносин з Лейбманом, Волочкова намагалась закрутити роман, Собчак здогадалася, прочитавши його смс-листування.

Балерина заявляє, що не спокушала олігарха. Пішовши на контакт з нареченим Ксенії, вона виконувала прохання її мами.

Читайте також:

Коханий подарував Собчак перстень зі смарагдом в 30 карат

Коханець Собчак розлучився з дружиною

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Повʼязані теми:

Наступна публікація