Волочкова поскандалила із Анфісою Чеховою

Російські знаменитості Анфіса Чехова та Анастасія Волочкова посварились у соціальній мережі через славу.

І знову новини про скандальну балерину Анастасію Волочкову. Цього разу вона і телеведуча Анфіса Чехова обмінялися "люб'язностями" у Твіттері. Все почалося з того, що Чехова прокоментувала одне з повідомлень Волочкової і припустила, що російська балерина любить випити.

"Це Ви, судячи з усього, любите випити. А я люблю стояти з дітьми на морозі і вболівати за них. І дружити вмію. А Ви-пити і засуджувати ... А ще, Ви дивитеся, але .... не бачите .. А люди дивляться Вашу вульгарну програму і не бачать Вашого комплексу. Вас хто-небудь любить? Заздрість - погане почуття. Стати особистістю, а не вульгарною телеведучою. Задумайтеся. Якщо це можна так назвати. Раз вже на те пішло, ви ні співати, ні танцювати не вмієте... Привертаєте увагу нічим", - саме такими словами охарактеризувала телеведучу Анастасія.

Треба відзначити, що Анфіса Чехова, незважаючи на свій запальний характер, все одно гідно відповіла скандалістці Анастаcіі Волочковій.

"Та хіба ж я вас засуджую? Хіба це погано, коли людина любить випити? Я сьогодні танцювала як заведена. І мене навіть не вигнали. А з дітьми та з вами на морозі мене Сергій Лазарєв кликав, якби не прямий ефір, ми б з вами разом пили і стояли. Настя, ну чого ви завелися? Мені нема чому заздрити! Мені такою прекрасною, як ви не стати апріорі Я щиро люблю Вас. Не зліться! Злість вам не личить",- стримано відповідала Анфіса Чехова.

Читайте також:

Задорнов роздягнувся слідом за Волочковою

Волочкова повечеряла на 3 тисячі доларів

Анастасія Волочкова привітала чоловіків голим тілом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: