Собчак подарували квартири на "бенкеті під час чуми"

У Москві відбулась церемонія нагородження "Ташир-2011", під час якої Ксенії Собчак та Гаріку Мартіросяну подарували нерухомість у Єревані.

Нерухомість в Єревані Ксенії Собчак та Гаріку Мартіросяну роздавали під час церемонії "Ташир-2011". Пафосне дійство прості вірмени охрестили не інакше, як "бенкетом під час чуми".

3 квітня в московському Кремлівському палаці відбулася церемонія вручення національної вірменський премії в області шоу-бізнесу "Ташир-2011". У ній взяли участь найяскравіші представники російської, вірменської та зарубіжної естради. Були присутні безліч світських персон.

У цей вечір відомим людям зі сцени буквально роздавали квартири в Єревані. Настільки широкий жест, та й саму церемонію, багато критиків і прості жителі Вірменії назвали "бенкетом під час чуми" - знаючи, як важко доводиться народу, багатії, тим не менш, напоказ обдаровували людей, і без того не обділених матеріальними благами. Житлом у столиці Вірменії забезпечили Гаріка Мартиросяна, Ксенію Собчак і багатьох інших.

Читайте також:

Коханий подарував Собчак перстень зі смарагдом в 30 карат

Коханець Собчак розлучився з дружиною

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Повʼязані теми:

Наступна публікація