Закохані французи відмовилися одружуватися під портретом Саркозі

Закохані французи відмовилися одружуватися під портретом Саркозі

Ніколя Саркозі / Фото: AFP

Французи попросили прибрати портрет Ніколя Саркозі з залу, де проходить церемонія одруження.

У Франції майбутні молодята змусили главу комуни Бовен, розташованої в департаменті Па-де-Кале, прибрати з весільного залу місцевої мерії портрет президента Ніколя Саркозі. Одружуватися "під наглядом Саркозі" відмовилися вже три закохані пари.

За словами мера Бовена Луї-Паскаля Лебаржі, після отримання заявок на реєстрацію шлюбу без портрета Саркозі він виніс фото президента в коридор. За словами керівника комуни, в бажанні майбутніх наречених немає нічого поганого.

"Портрет президента - це не символ Республіки", - резюмував мер. "Вони ж не просять мене прибрати із залу бюст Маріанни, що є символом Франції" - зазначив голова комуни.

Тим не менш, вчинок глави Бовена засудили представники місцевої опозиції. "Цей вчинок говорить про неповагу до Республіки", - заявив представник ради комуни Дідьє Анандамід.

Лебаржі у свою чергу зазначив, що якщо хтось з молодят побажає повернути портрет Саркозі в зал одружень, це буде зроблено. Мер також додав, що при необхідності він готовий передати фото президента навіть до кімнати для молодят.

Читайте також:

Саркозі стрімко втрачає довіру французів

Каддафі назвав Саркозі божевільним, а Берлусконі зрадником

Син Каддафі: Лівія фінансувала виборчу кампанію Саркозі

Повʼязані теми:

Наступна публікація