Син Каддафі: Лівія фінансувала виборчу кампанію Саркозі

Від президента Франції вимагають віддати гроші Лівії, яка, за словами сина Каддафі, спонсорувала передвиборчу кампанію Саркозі.

Син лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам заявив, що президент Франції Ніколя Саркозі фінансував свою передвиборчу кампанію за рахунок грошей, узятих у Лівії.

В інтерв'ю Euronews Саїф аль-Іслам заявив, що Саркозі повинен віддати гроші лівійського народу, які він узяв для фінансування своєї виборчої кампанії. Син Каддафі відзначив, що Тріполі готовий розкрити всі деталі операції, зокрема зробити надбанням громадськості банківські реквізити та інші документи.

"Він розчарував нас: нехай віддасть нам наші гроші" - підкреслив Саїф аль-Іслам. Ніколя Саркозі став першим європейським лідером, який офіційно визнав повстанську Національну раду Лівії як єдиний легітимний орган влади в країні.

На питання, що правлячий режим має намір робити з повстанцями, син лівійського лідера зазначив, що влада не буде перешкоджати їх втечі в Єгипет: "Ми не хочемо вбивати, ми не хочемо помсти, але зрадники і найманці, які вчинили злочини проти лівійського народу, нехай йдуть в Єгипет".

Син Каддафі також заявив, що протягом 48 годин вірні режиму війська візьмуть оплот повстанців місто Бенгазі.

Нагадаємо, з кінця минулого тижня урядова армія розвиває наступ на позиції повстанців на сході Лівії. 15 березня сили Каддафі зайняли стратегічно важливе місто Адждабія, який стоїть на перехресті шляхів, що ведуть до оплоту повстанців міста Бенгазі і до порту Тобрук.

Читайте також:

США планує віддати лівійській опозицій гроші, відібрані у Каддафі

Каддафі пригрозив Заходу "священною війною"

Франція офіційно визнала лівійських повстанців легітимною владою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: