Саркозі стрімко втрачає довіру французів

Згідно з опитуванням, на майбутніх президентських виборах Саркозі зможе набрати лише 19% голосів. У січні йому віддавали перевагу 27% респондентів.

Діючий президент Франції Ніколя Саркозі не пройде у другий тур президентських виборів - про це свідчать дані опитування, опублікованого газетою L'Express.

Згідно з опитуванням, Саркозі зможе набрати лише 19% голосів, тоді як перші два місця займуть (у тому випадку якщо будуть балотуватися) перший секретар Соціалістичної партії Мартін Обрі (24% голосів) і лідер ультраправого "Національного фронту" Марін Ле Пен (20%) .

У такій ситуації буде проведений другий тур голосування, в якому боротьбу за голоси виборців згідно з регламентом отримають право вести тільки Обрі і Ле Пен.

У січневому опитуванні лідирував Саркозі - йому віддавали перевагу 27% респондентів. Обрі отримала 23%, Ле Пен - 17 відсотків.

У ситуації, якщо кандидатом від Соціалістичної партії стане не Обрі, а Домінік Стросс-Кан, який в даний час очолює Міжнародний валютний фонд, то Саркозі отримає лише 17% голосів, також посівши третє місце після Ле Пен (їй віддають 19% голосів).

Стросс-Кан називається імовірним кандидатом у президенти Франції, але сам про свій намір балотуватися він поки не заявляв. Згідно з опитуванням L'Express, його підтримають 29% виборців.

Президентські вибори у Франції повинні пройти в 2012 році. Варто зазначити, що регіональні вибори у Франції, підсумки яких стали відомі 28 березня, показали падіння довіри до партії Саркозі "Союз за народний рух", яка набрала близько 20% голосів. Соціалістична партія отримала підтримку 36% виборців, "Національний фронт" набрав 12%.

Читайте також:

Каддафі назвав Саркозі божевільним, а Берлусконі зрадником

Син Каддафі: Лівія фінансувала виборчу кампанію Саркозі

Саркозі заборонив своїм міністрам відпочивати за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: