Катя Осадча провела один день у Празі зі співачкою Валерією

Катя Осадча провела один день у Празі зі співачкою Валерією

Валерія та її родина

Валерія зустріла день народження в Празі з родиною і програмою "Світське життя".

На Великдень 24 квітня в програмі "Світське життя" на "1+1" покажуть "Один день в Празі з Валерією". Ведуча Катя Осадча зустрілася зі співачкою в наймальовничому місті Європи і провела день у колі родини Валерії. Співачка перебуває у європейському турі, в рамках якого відбувся концерт в Празі, і до неї на тиждень, на час шкільних канікул, приєдналися сини Арсеній і Артемій. Разом з чоловіком Йосифом Пригожиним і синами Валерія гуляла Прагою і пробувала місцеві страви.

Катя Осадча зустрілася з Валерією в її готелі - старовинній будівлі 14-го століття із збереженим середньовічним плануванням: номер співачки вважається "королівським" - він триповерховий, між спальнею та вітальнею в номері збережені стародавні гвинтові сходи, а на третьому поверсі номера знаходиться оглядовий майданчик з чарівним видом на Прагу - серед колоритних дахів будинків видно і шпилі соборів, і річку Влтаву, і Карлів міст. Валерія показала Каті Осадчій, як вони облаштувалися в розкішному "королівському номері", і далі всі разом з дітьми вирушили на прогулянку.

На Старомістській площі в ці дні проходить великодній ярмарок - тут на вогні печуть солодощі, продають крашанки та святкові пряники у вигляді великодніх зайців. Але в цей день Каті та Валерії не пощастило з погодою - дощ застав їх прямо на центральній площі міста, так що довелося терміново ретируватися до ресторану. Діти і Йосип замовили солодкі млинці, Валерія ж тільки пила чай - напередодні концерту вона нічого не їсть, та й взагалі під час посту співачка сидить на строгій овочевій дієті.

За столом у ресторані Катя Осадча поспілкувалася з усією родиною, розпитала синів про навчання: Артемій навчається у Швейцарській елітній школі, а Арсеній залишився вчитися в Москві - він серйозно займається музикою і є одним з кращих піаністів у Росії в своєї вікової категорії. Мама покладає великі надії на його заняття музикою і всіляко сприяє розвитку його таланту.

Поспостерігати за тим, як складаються стосунки в родині Валеріі між дітьми та їхнім прийомним батьком Йосифом Пригожиним, а також за тим, як веде себе в повсякденному житті артистка Валерія, можна в програмі "Світське життя" у неділю, 24 квітня.

Катя: "У Валерії з Йосифом дуже цікаві стосунки - вони весь час сваряться, але це їх обох влаштовує. Вони - повні протилежності, і на цьому тримається їхній союз. Стосунки у них виглядають з боку дуже забавно, думаю, глядачам буде цікаво побачити, як влаштована пара продюсера і зірки. Ну і мене, звичайно, вразили сини Валерії і те, яка вона строга мама з ними. 16-річний Артемій зараз - улюбленець всіх дівчаток у школі, він дуже симпатичний хлопчик. А молодший Арсеній - набагато більше серйозний, зосереджений на музиці, він не припиняючи тренувався - у нього на Ай-Паде стоїть спеціальна програма для тренування пальців, де імітуються клавіш і потрібно розробляти кисті в дуже високому темпі, так він цей ай-пад не відпускав ні на хвилину, весь час тренувався".

Валерія: "Прага - це одинадцяте місто в цьому турі, далі в мене ще Німеччина, а потім і Америка попереду. Але от до Праги в мене ставлення особливе - дуже люблю це місто. Ми з Йосифом тут навіть робили романтичну фотосесію у річницю весілля. Дуже мені подобається це мальовниче місто з красивою архітектурою, старим кругляком, маленькими вуличками. І я рада, що нарешті змогла показати це місто своїм дітям".

Читайте також:

"1+1" зняв документальний фільм про трагедію на Чорнобильській АЕС

Андрій Доманський розпочав пошуки "Першого кохання"

Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 15 травня

 
Повʼязані теми:

Наступна публікація