Скандальному російському реперу Гнойному заборонили в'їзд в Україну

Скандальному російському реперу Гнойному заборонили в'їзд в Україну

Фото: vk.com/slavakpss

Відомий підтримкою бойовиків на окупованому Донбасі артист мав виступити у Києві.

Анонсований концерт у Києві скандального російського репера В'ячеслава Машнова, який більш відомий під псевдонімами Гнойный та Слава КПСС, викликав обурення у Мережі.

Нині ТСН.ua стало відомо про те, що Служба Безпеки України заборонила йому в'їзд на територію нашої держави.

"За інформацією, наданою Прес-центру СБ України на запит від четвертого жовтня компетентними підрозділами, повідомляємо, що Службою безпеки України прийнято рішення про заборону в'їзду вказаній Вами у запиті особі", - йдеться у відповіді для нашого сайту.

Відповідь від СБУ на запит про Машнова / Фото: ТСН.ua

Гнойний мав виступити у київському клубі Atlas 24-го грудня. Днями у закладі ТСН.ua повідомляли, що інформації про скасування концерту – немає. Втім, провайдер квитків Concert.ua зауважив – виступ скасовано. Посилання на продаж квитків із сайту зникло декілька днів тому.

СЛАВА КПСС Презентация альбома Антихайп скоро в Киеве! Поторопитесь купить билеты по промо цене - 230 грн. Билеты по ссылке: http://pmk.org.ua/events/slava-kpss

Опубликовано Atlas 28 сентября 2017 г.

Нагадаємо, виконавець виступав в анексованому Криму та скандально прославився своїми антиукраїнськими заявами. Машнова також занесли у базу сайту "Миротворець".

Повʼязані теми:

Наступна публікація