SLAVIA прокоментувала, чи зраджував її Дзідзьо

SLAVIA прокоментувала, чи зраджував її Дзідзьо

instagram.com/slavia_official

Також артистка розповіла, коли у їхніх стосунках почався розлад.

Ексдружина Михайла Хоми, відомого як Дзідзьо, співачка SLAVIA продовжує ділитися подробицями їхніх стосунків.

Нещодавно артистка поділилася, що не знала про те, що екскоханий одноосібно оголосить про їхнє розлучення. Тепер же в інтерв'ю "Славі+" виконавиця розповіла, коли у їхніх стосунках з Михайлом почався розлад. Як зізналася SLAVIA, вона почувалася непотрібною.

"Це череда якихось подій. Приміром, ми довго не бачились, я приїжджала, я почувалася непотрібною, що в нього робота кипить, а я наче заважаю. Я розумію, що людина знімає фільми, він весь в процесі, багато народу. Я все це розумію. Але я як жінка втрачала таку віру в нас, теплоту таку хотіла, а її не було. І щось потихеньку відмирало. Напевно робота з'їла стосунки", - висловила думку Слава.

SLAVIA та Дзідзьо / instagram.com/slavia_official

Також артистка прокоментувала й те, що багато хто вважає, що Михайло зраджував дружині. Такі висновки прихильники зробили з деяких інтерв'ю Слави, у яких вона на це натякала. Співачка розставила крапки над "і".

"Я ніколи не говорила, що Михайло зраджував. Я говорила, що почався гурт, у них почалася уся ця робота, концерти. І часто вдома не було. Тому я підозрювала, що це має місце бути. Тому що такі "добродії" з боку говорили прямо мені якісь моменти. Але знову ж таки, нічого конкретного не було. Жодних фактів, доказів ніхто не давав, тому не можу в такому звинувачувати", - пояснила Слава.

Вона додала, що говорила про свої здогадки Михайлу, проте чоловік її заспокоював:

"Говорила, що я відчуваю як жінка що щось не так. Він говорив: "Ти просто вигадуєш і все добре, нічого такого не має". Він мене так заспокоював. Але я точно не знаю. Я хотіла в це вірити і я вірила", - зізналася співачка.

SLAVIA та Дзідзьо / instagram.com/slavia_official

Слава поділилася, що останнім часом була нещаслива і пояснила чому:

"Останнім часом я була нещаслива. Тому що я розчинялася у людині і втрачала себе. Тому мені всесвіт показав: "Дивись, тебе нема. Де ти? Та людина іде, її немає у твоєму житті. Ким ти залишаєшся?" Я зрозуміла, що не страшно нікого втратити. Найстрашніше втратити себе", - підкреслила Слава.

Нагадаємо, що місяць тому Михайло Хома, він же Дзідзьо оголосив про розлучення зі співачкою SLAVIA, з якою прожив у шлюбі 20 років.

Наступна публікація