Дзідзьо та SLAVIA розлучаються після 20 років стосунків

Дзідзьо та SLAVIA розлучаються після 20 років стосунків

Дзідзьо та SLAVIA розлучаються після 20 років стосунків

Фото: instagram.com/slavia_official

Подружжя вже 9 місяців не живе разом та готується до офіційного розлучення.

Шлюб зіркового подружжя співаків Дзідзьо та SLAVIA тріщить по швах.

Так, пара готується до офіційного розлучення після 20 років стосунків, йдеться у програмі "Світське життя".

"Тема складна. Ми домовилися розлучитися. Давно вже. Тому, ми лише хочемо це зробити гарно, красиво. Ми це ухвалили тверезо, розумно, обдумували і зрозуміли, що це буде найкраще", – заявив артист.

Також знаменитість відповів на закиди колишньої коханої у тому, що він не хотів дітей та натяки на те, що Михайло Хома (справжнє ім’я Дзідзьо – Ред.) її зраджував. "Всі ті роки я був на роботі, працював. Я давно хотів трішки розібратися, але не було часу. У карантин зрозумів, що треба жити в добрі, не ображати одне одного. А деколи, щоб це сталося, треба просто відпустити людину і дати волю", – зазначив виконавець.

Фото: instagram.com/slavia_official

Зірка розповів, що він та Ярослава не живуть разом 9 місяців. Співак зауважив, що екси почали зустрічатися, коли ще були дітьми та нічого не розуміли у стосунках.

"У мене тато помер, мама за кордоном, в неї батьки розлучилися. Просто діти йшли до лісу і не знали, чи то треба казати, коли тебе щось не влаштовує. Ми не знали, як це робити, просто терпіли дещо. У нас і добре було так само. Треба було подорослішати, щоб зрозуміти і деколи треба визнати, що є щось не так", – додав він.

Дзідзьо також зауважив, що життя не закінчується, тому треба відпустити одне одного і подякувати.

Зауважимо, Ярослава та Михайло були разом 20 років. Разом закохані відучилися в університеті культури в Києві, у парі багато років виступали на весіллях на Львівщині. А самі побралися 2013 року.

Чому DZIDZIO розлучається зі своєю дружиною Славією

Чому DZIDZIO розлучається зі своєю дружиною Славією

Нагадаємо, минулого року Дзідзьо розкритикував сольну кар’єру своєї дружини. Згодом SLAVIA заявила, що коханий навіть не привітав та не підтримав її на презентації прем'єри пісні "Я тобі не мамка", яку вона записувала потай від чоловіка. Також співачка, стримуючи сльози, розповіла про стосунки з чоловіком, зазначивши, що він ходить на нічні медитації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація