Сніжана Єгорова назвала українського героя "рагулем" і "селюком"

Сніжана Єгорова назвала українського героя "рагулем" і "селюком"

Дата публікації
Перегляди
50к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сніжана Єгорова назвала українського героя "рагулем" і "селюком"

Фото: instagram.com/snezha_egorova

Ведуча оскандалилася із заявою.

Телеведуча Сніжана Єгорова висловила свою думку щодо тих людей, які захищають Україну і готові своє життя покласти заради миру.

Знаменитість заявила, що "все, що пропонується в післямайданний час" її "абсолютно не влаштовує".

Який він образ нашого українського сучасного героя. Все, що пропонується в останній, післямайданний час, приміром мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої. Ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки, селюки, які розмовляють на суржику і готові своє життя покласти

заявила Єгорова

У програмі "ПрямоTalk" ведуча також поміркувала про те, що життя героя, яке він ладний віддати за Батьківщину, "нічого з себе не уявляє".

Життя яке? Які нічого з себе не уявляє? Тобто люди, які ніколи нічого не вчилися, не прагнули до чогось, вони просто готові пожертвувати своїм життям? Так, це подвиг, можливо, а може бути, що це висока суїцидальна готовність, коли людина не бачить перспективи у своєму майбутньому житті і це життя не являє для неї цінності і вона хоче ним розпорядитися хоч якось. Це як наркомани, які готові за дозу життя продати

впевнена ведуча
Про біологічне сміття

Снєжана Єгорова говорить про тих, хто віддає життя за Україну та водночас демонструє "високую суіцидальную готовность". #чєловєкснєжана

Опубликовано Рагу.лі Четверг, 20 августа 2020 г.

Юзери були дещо спантеличені заявою та думками Єгорової. Люди були шоковані тим, як взагалі так можна думати про тих, хто захищає Україну та її народ.

  • Тобто і "діди воювали", теж віддали життя як рагулі?
  • Я тепер зрозумів, чому її кинув Мухарський
  • Особливо у Сліпака на міжнародній оперній сцені не було жодних перспектив, що він Душу і тіло положив!
  • То за її логікою, коли приходять тебе і твою сім'ю вбивати, захищатись не треба. Доля не передбачувана. Слова вони такі, вилетіли не спіймаєш.

Нагадаємо, що Сніжана Єгорова дев'ять років була заміжньою за шоуменом Антіном Мухарським, від якого має трьох дітей.

2015 року подружжя розлучилося, проте розрив дався їм нелегко. Ексзакохані публічно з'ясовували стосунки та не жаліли гострих слів на адресу один одного. Зокрема Мухарський звинувачував Єгорову у тому, що вона не дає йому бачитися з дітьми.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
50к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація