Статуетка "Оскар" змінить дизайн

Тепер заповітну статуетку виготовлятимуть з бронзового сплаву.

Оскарівська статуетка змінить дизайн. Про це йдеться на офіційному сайті кінопремії "Оскар".

Так, тепер її виготовлятимуть з бронзового сплаву, а не олов'яного, як було до теперішнього моменту. Окрім того, Американська кіноакадемія змінила виробника статуеток.

З 1982 року "Оскар" виготовляла чиказька компанія R.S. Owens, тепер за відповідальну справу візьметься нью-йоркський Polich Tallix Fine Art Foundry.

Значних змін у дизайні статуетка не зазнає. Лицар, що стоїть на котушці кінострічки, отримає більш витончені тонкі риси. До слова, оновлений "Оскар" повторить дизайн оригінальної статуетки, розроблений в 1929 році Джорджем Стенлі на основі начерків арт-директора студії MGM Седріка Гіббонса, пише Mashable.

Статуетку робитимуть вручну з бронзи і покриватимуть її 24-каратним золотом. Для виготовлення фахівці майстерні зробили цифрове сканування оригінального зразка Оскара, який потім роздруковували на 3D-принтері.

"Завдяки технологіям ХХІ століття ми можемо висловити повагу гідного старту "Оскара". Нова статуетка втілює в собі бездоганну майстерність і силу мистецтва", - повідомила президент Американської кіноакадемії Шеріл Бун Айзекс.

Планується, що Polich випустить призи вже для цьогорічної церемонії нагородження, яка відбудеться 28 лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: