Струнка Слава з "НеАнгелів" в яскраво-помаранчевій сукні позувала з підрослими дітьми

Артистка поділилася новими фото з бекстейджу сімейної фотосесії.

Учасниця гурту "НеАнгели" Слава Камінська, яка прикрасила обкладинку українського глянцю разом з підрослими дітьми, поділилася фотографіями з бекстейджу.

Знімання відбувалися у київській квартирі Слави та її чоловіка, пластичного хірурга Едгара Камінського.

Співачка з'явилася на обкладинці журналу без чоловіка в компанії своїх дітей – Леона і Лаури. Чому родина Камінських постала на знімках в неповному складі, можна дізнатися в інтерв'ю Viva, яке відбулося під гаслом "Кохання без фотошопу".

Слава "НеАнгели" з дітьми для Viva_1
viva.ua

Мало хто з представників українського шоу-бізнесу може зізнатися, що свариться з чоловіком і ревнує його, що в родині бувають непорозуміння через щільний робочий графік.

Слава "НеАнгели" з дітьми для Viva_3
viva.ua

"Я терпіти не можу маски. Якщо мені погано, я плачу. І не можу цього приховувати. Та й не стану – все одно всі емоції на обличчі. Якщо мені добре, мені добре..." – зізнається Слава.

Інтерв'ю вийшло прямолінійним, з часткою гумору:

"Мені взагалі здається, що критичні дні не у жінок, а у чоловіків", - сказала Слава.

"Основна помилка жінок, це коли: "Я піду спати з малюком до іншої кімнати, щоб нікого не турбувати". Якого хріна?! Це дитина спільна, і якщо дитина кричить, то вона кричить і для тебе, і для нього!" - впевнена Камінська.

Слава "НеАнгели" з дітьми для Viva_4
viva.ua

Слава "НеАнгели" з дітьми для Viva_5
viva.ua

Не обійшлося в інтерв'ю і без розмов про творчість: паралельно з участю в "НеАнгелах" співачка приступає до роботи над сольним проектом. А 10 жовтня стартує всеукраїнський тур гурту "НеАнгели" SlavaVictoria, підготовка до якого в самому розпалі.

Залиште свій коментар