Розлючений Брюс Вілліс наваляє легковажному Ештону Катчеру

Брюс розцінив вчинок Катчера як зазіхання на честь його родини.

Брюс Вілліс розлютився і має намір провести виховну бесіду з Ештоном Катчером. На думку зірки, поведінку чоловіка матері його трьох дочок ні в які рамки не лізе.

Брюс Вілліс і Демі Мур розвелися в 2000 році. Проте їм вдалося зберегти теплі і дружні відносини. За деякими даними, перед весіллям Мур і Катчер "міцний горішок" докладно поговорив з хлопцем, і Ештон пообіцяв йому не псувати життя Демі і піклуватися про дівчаток.

Модель Ірина Журавська та Микола Тищенко розлучилися

Однак Катчер свого слова не дотримав. За словами джерел з оточення Вілліса, актор розцінив такий вчинок колеги як посягання на честь його родини. Так, Брюс вважає, що екс-дружина залишається членом його сім'ї, незважаючи на розрив.

"Коли він дізнався про скандал, то розлютився, - цитує джерело з оточення знаменитості журнал Now. - Він має намір закликати Ештона до відповіді. І якщо Брюс до нього добереться, то це буде видовище не для людей зі слабкими нервами".

Олівія Вайльд безповоротно втратила свого принца

Як би там не було, але Демі та Ештон як і раніше не знімають свої обручки. Вчора папараці сфотографували актрису в аеропорту Лос-Анджелеса, а її чоловіка за кермом авто, і в обох символи шлюбу досі на пальцях.

Читайте також:

Ештон Катчер довів Демі Мур до виснаження

Демі Мур не простила зраду і подає на розлучення

Ештон Катчер зрадив Демі Мур у річницю весілля

Повʼязані теми:

Наступна публікація