Мер Львова бачить назву аеропорта з іменем Данила Галицького

Андрій Садовий вважає Данилу Галицького найбільш гідним, аби на його честь назвати львівський міжнародний аеропорт.

Мер Львова Андрій Садовий пропонує присвоїти оновленому міжнародному аеропорту "Львів" ім'я короля Данила Галицького.

Міський голова Андрій Садовий вже звернувся до керівництва з відповідною пропозицією до керівництва держави звернувся, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Було багато пропозицій щодо назви нашого летовища: назвати іменем Пінзеля, іменем Франка. Я звернувся до керівництва держави з пропозицією назвати аеропорт іменем короля Данила Галицького – засновника нашого міста, іменем чи не єдиного українського короля", - сказав Садовий.

Він гадає, що назва аеропорту іменем короля Данила Галицького – це дуже сильна позиція.

"Але аеропорт є державним, тому остаточне рішення прийматиме держава", - зазначив Садовий.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України розпорядженням від 20 квітня 2011 року затвердив представлений Міністерством інфраструктури скорегований проект "Реконструкція аеродрому ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", яким загальна кошторисна вартість будівництва збільшена у 2,24 раза – до 2 млрд. 195,7 млн. грн.

Першу чергу злітно-посадкової смуги Львівського аеропорту відкрито до Дня Незалежності України, другу планують відкрити у грудні.

Новий аеровокзал з пропускною спроможністю близько 2000 пасажирів за годину відповідатиме всім вимогам терміналів міжнародних аеропортів. Міжнародний аеропорт "Львів" запрацює на повну потужність вже до кінця березня 2012 року.

Нагадаємо, сьогодні ж, 20 жовтня, фракція партії ВО "Свобода" у Львівській міськраді внесла на розгляд сесії пропозицію звернутися до Кабміну із проханням назвати аеропорт "Львів" ім'ям лідера ОУН Степана Бандери.

Читайте також:

Львівський аеропорт хочуть назвати на честь Степана Бандери

Аеропорт Львова обмежить роботу

Рейси з аеропорту "Львів" перенесуть до Івано-Франківська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: